Xiaomi Mi router Çin sürümü nasıl yüklenir?

Kod:
iwinfo wl0 txpowerlist.
iwinfo wl1 txpowerlist

Bu iki ayrı komutu root ile login olup deneyebilir misiniz? Eğer 20 dBi limiti kalktıysa zaten olmuş diyorlar.

Network alanında uzman değilim ama artık daha uzak alanlardan 5GHz ile bağlanabilirsiniz, 5 GHz genel anlamda daha kısa alanda daha güçlü internet veriyor. Bende de 2.4 GHz çok ciddi fark etti ama 5 GHz çok da yükselmedi ama yine de fark etti.

Yazdım şimdi attığınız kodları.
1.kod: 0-8-11-14-17-20-23-26
2.kod: 0-4-8-12-16-20-24-28
Şeklinde yazıyor.

Dosya Ekleri

• Adsız.png
    Adsız.png
    13,2 KB · Görüntüleme: 54
Tam ben konu açacaktım bu konuyu gördüm. Benim araştırdığım kadarıyla,

MiWiFi – 下载 buradan yükleniyor.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Ama burada şu olay var, Çin versiyonun (~25dbi) kurulu gelmeme sebebi EU standartları (20dbi). Benim sorum ise EU standartı sağlık ile alakalı sebeplerden dolayı mı?
Öncelikle merhaba.Ben de chinese rom yazmak istiyorum ve 2 sorum var bu konuyla alakalı :
1.Her şeyi videodaki gibi yaptıktan sonra chinese rom-nu ingilizce kullanabilecekmiyim yoksa daha fazlasını mı yapmam gerek ?
2.Chinese rom performansı hoşuma gitmezse eu rom-na geri dönüşü nasıl yaparım ?
Şimdiden teşekkürler.

Merhabalar, ben cihazın çekim kapasitesini arttırmaktan ziyade openwrt ile özellik eklemek istiyorum, keenetic modemler üzerinden web sitesi kurulabiliyor mesela ve baktığımda keenetic modemlerin donanımı ax1800'ün çok çok altında böyle bir şey yapabilir miyim?

Yeni konular

Geri
Yukarı