Xiaomi Redmi Note10 Pro Max "nv data is corrupted" hatası

JackForest

Decapat
Yer
Kuzey Kıbrıs
Daha fazla  
Telefon boot ekranında böyle bir hata verdi. Reboot atınca telefon gelip 2 saniye sonra yuvarlak dönüp tekrar kapanıyordu. Format atmayı denedim artık telefon hiç açılmıyor, sürekli telefon yeniden başlıyor. Fastboot uygulamasından bilgisayardan yapmayı denedim, boot dosyası 13byte/sn indiği için vazgeçtim.

Artık boot menüsü de açılmıyor direk şarj ikonu var ekranda.

Son düzenleyen: Moderatör:
Telefonun Power tuşuna 1dk ya yakın basabilir misiniz acaba? Bende öyle düzelmişti.
Ya da Fastboot yapın.
Mi Flash ile stok RAM atmayı deneyebilirsiniz.

Telefonun Power tuşuna 1dk ya yakın basabilir misiniz acaba? Bende öyle düzelmişti.
Ya da Fastboot yapın.
kurarken clean & lock seçili olmamasına çok dikkat edin.

Ya da Fastboot yapın.

Fastboot da dediğim gibi boot dosyası inmiyor nedense.

Cihaz kaçak mı? Bootloader açık mı?

Kaçak bootloader açık mı nasıl bakacağım.

Ya da Fastboot yapın.

ROM linki ya da Mi Flash ile nasıl atılır söyler misiniz?

Kaçak ise zaten açıktır. Sanırım güncelleme veya sıfırlama yaparken bu hata vermiş. Güncelleme ile olduysa keşke ilk buraya konu açsaydın da 1 dakikada modem kurup açılırdı cihaz. Ses kısma ile güç tuşuna basılı tut, Fastboot ekranı gelecek.

Kaçak ise zaten açıktır. Sanırım güncelleme veya sıfırlama yaparken bu hata vermiş. Güncelleme ile olduysa keşke ilk buraya konu açsaydın da 1 dakikada modem kurup açılırdı cihaz. Ses kısma ile güç tuşuna basılı tut, Fastboot ekranı gelecek.

Güncellemeyle olmuş o yöntemleri denedim ama işe yaramıyor Fastboot ekranını açabiliyorum onu denedim.

ROM linki ya da Mi Flash ile nasıl atılır söyler misiniz?

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Buyurun

Yeni konular

Geri
Yukarı