Xiaomi vs Samsung

Bence S24U almalısınız. Bu arada hocam 100X şart değilse veya çok kullanmayacaksanız iPhone 15PM düşünmez misiniz?
Hocam Havacılık ile ilgileniyorum onla alakalı videolar paylascam bazı yerlerde 25 x zoom yetmiyor bide yurtdışı almayı düşünüyorum iPhone ler kayıt olsa dusunebilirdim

Hocam Havacılık ile ilgileniyorum onla alakalı videolar paylascam bazı yerlerde 25 x zoom yetmiyor bide yurtdışı almayı düşünüyorum iPhone ler kayıt olsa dusunebilirdim
Anladım hocam. Yurt dışı Android server kaydıyla kapanma derdinden kurtuluyor. O zaman S24U derim net.

Son düzenleme:
Anladım hocam. Yurt dışında Android server kaydıyla kapanma derdinden kurtuluyor. O zaman S24U derim net.
Teşekkür ederim hocam daha demin birine daha yazdım internetteki fanbolar bide bazı markaları babasının malıymis gibi savunup diğerlerini kötüleyen içerik üreticileri kafamı karıştırdı zaten suanki telefonun kameradan hiç memnun değilim bide Samsung deneyelim

Teşekkür ederim hocam daha demin birine daha yazdım internetteki fanbolar bir de bazı markaları babasının malıymis gibi savunup diğerlerini kötüleyen içerik üreticileri kafamı karıştırdı zaten şu anki telefonun kameradan hiç memnun değilim bir de Samsung deneyelim

Rica ederim hocam. İçerik üreticileri artık tamamen reklamcılar maalesef. Sen ben gibi kullanıcılardan yani böyle forumlarda net bilgi alman mümkün burada bile çok fanatik var. Neyse şimdiden hayırlı olsun :)

Teşekkür ederim hocam daha demin birine daha yazdım internetteki fanbolar bide bazı markaları babasının malıymis gibi savunup diğerlerini kötüleyen içerik üreticileri kafamı karıştırdı zaten suanki telefonun kameradan hiç memnun değilim bide Samsung deneyelim
Merhaba hocam sizin gibi ikilemde kaldım. Son durum nedir? Samsung mu aldınız? Aldıysanız görüşlerinizi merak ediyorum sizi tatmin etti mi kamera ve sosyal medya konusunda?

Merhaba hocam sizin gibi ikilemde kaldım. Son durum nedir? Samsung mu aldınız? Aldıysanız görüşlerinizi merak ediyorum sizi tatmin etti mi kamera ve sosyal medya konusunda?
S23 ultra kullanan biri olarak ikisi de değil dostum. S24 ultra 63 bin, Xiaomi 14 ulta 70 bin bu paralara android alınmaz. 73 bine 15 pro max var al kafan rahat etsin. Satarken de çok minimal zararla satar hatta zarar bile etmezsin ama android cihazlar öyle değil bugün 63 e aldığın cihazı seneye 40 a bile satamazsın zaten IMEI de atıldığı için millet bu paraları pek vermiyor kaçağa yöneliyor o yüzden yüksek meblağlar da iPhone dan şaşmayın.

S23 ultra kullanan biri olarak ikisi de değil dostum. S24 ultra 63 bin, Xiaomi 14 ulta 70 bin bu paralara android alınmaz. 73 bine 15 pro max var al kafan rahat etsin. Satarken de çok minimal zararla satar hatta zarar bile etmezsin ama android cihazlar öyle değil bugün 63 e aldığın cihazı seneye 40 a bile satamazsın zaten IMEI de atıldığı için millet bu paraları pek vermiyor kaçağa yöneliyor o yüzden yüksek meblağlar da iPhone dan şaşmayın.
hocam teşekkür ederim değerli fikriniz için. Aslında meblağdan ziyade ben de yurtdışından almayı planlıyorum o yüzden bütçem şu an 15 pro max için yeterli değil olsa bile kayıt ücretinden elimde kalacak gibi. o yüzden bu iki telefon arasında kalmıştım

Geri
Yukarı