XPG Spectrix S40G RGB Aydınlatmalı SSD İncelemesi

Ali Güngör

Genel Yayın Yönetmeni
Yönetici
Yer
İstanbul Türkiye
Daha fazla  
Meslek
Technopat
Profil Kapağı
1523300036
XPG Spectrix S40G RGB Aydınlatmalı SSD İncelemesi
adata-xpg-spectrix-s40g-1tb-technopat-4-1920x1080.jpg

Adata tarafından bilgisayarının her parçasında RGB aydınlatma isteyenler için çıkarılan XPG Spectrix RGB m2 SSD serisinin 1 TB kapasiteli modelini inceliyoruz. 2280 form faktörüne sahip olan bu SSD, PCI-Express 3.0 x4 veriyolunu ve NVM Express 1.3 arabirimini kullanıyor. Piyasada bu özelliklere sahip çok sayıda SSD görmekteyiz. Adata ise bu modelindeki RGB aydınlatması ve performansıyla bunların […]

Devamı: XPG Spectrix S40G RGB Aydınlatmalı SSD İncelemesi
Kaynak Technopat

Devamı için yukarıdaki bağlantıya tıklayın...

Topladığım sistem için aldım elimde duruyor bakalım. Yakın zamanda deneyeceğim. Çok yakından bakmadım fakat oradaki bloğu alüminyum zannediyordum. Bu beni açıkçası bir tık üzdü.

@Afkborn nasıl hocam memnun musunuz? Üst blok plastik olduğu için ısınma sorunu var yazanlar olmuş. Bende almayı düşünüyorum XPG Spectrix S40 512GB, Corsair MP510 480GB ve XPG SX8200 Pro 512GB arasındayım. Araştırdığım kadarıyla en sorunsuz Corsair ama bilemedim.

@Afkborn nasıl hocam memnun musunuz? Üst blok plastik olduğu için ısınma sorunu var yazanlar olmuş. Bende almayı düşünüyorum XPG Spectrix S40 512GB, Corsair MP510 480GB ve XPG SX8200 Pro 512GB arasındayım. Araştırdığım kadarıyla en sorunsuz Corsair ama bilemedim.
Ürünü aldım fakat hala sistemi toplamadım hocam. Elimde duruyor şuan. Anakart aldım yurtdışından onun teslim olmasını bekliyorum.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı