XPG Summoner Cherry MX Speed alınır mı?

ürün 700tl değil 1kcivarı
Prime ile 700 Tlye geliyor prime 1 ay ücretsiz.

Buyur reviewlerden baktım. Huano switch burada da.

Bu linkteki klavye %100 Huano switch yani.

Prime ile 700 Tlye geliyor prime 1 ay ücretsiz.

Buyur reviewlerden baktım. Huano switch burada da.

Bu linkteki klavye %100 Huano switch yani.

Sen de doğru diyorsun lakin benim dediğim RGB olan versiyonu. RGB versiyonunda Outemu switch kullanılıyor. Senin kendi aldığında RGB değil
Yani burada bahsettiğin versiyon Outemu switch kullanmakta.

Bunu al hocam. Red huano switch.

Sen de doğru diyorsun lakin benim dediğim RGB olan versiyonu. RGB versiyonunda Outemu switch kullanılıyor. Senin kendi aldığında RGB değil
Yani burada bahsettiğin versiyon Outemu switch kullanmakta.
Hocam ona bakarsanız RGB olmayan modelde de Outemu yazıyor fakat huano çıkıyor demek istediğim bu. Bu klavyeler Z11 diye geçiyor sanırım ve Z11lerde huano kullanılıyor.

Hocam ona bakarsanız RGB olmayan modelde de Outemu yazıyor fakat Huano çıkıyor demek istediğim bu. Bu klavyeler Z11 diye geçiyor sanırım ve Z11'lerde Huano kullanılıyor.

Dediğiniz gibi yazım hatası var insanın kafasını karıştırıyor bende yabancı bir kanalda inceleme videosunu izledim Z-11 RGB ve Z-11 monochrome olarak ikiye ayırmışlar. Tek farkı bu switch olayı. Video

Dediğiniz gibi yazım hatası var insanın kafasını karıştırıyor bende yabancı bir kanalda inceleme videosunu izledim Z-11 RGB ve Z-11 monochrome olarak ikiye ayırmışlar. Tek farkı bu switch olayı. Video
Hocam şunu söyleyebilirim ki bu klavye outemu da olsa huano da olsa her türlü bedava. Outemu ise fiyatı çok çok iyi klavyeye göre,Huano ise bedava öyle diyim. 700 TL bandına Hot swap wired ve bu kalitede klavye cidden yok. Eğer içiniz rahat etsin istiyorsanız RGBsiz alın.

Hocam şunu söyleyebilirim ki bu klavye outemu da olsa huano da olsa her türlü bedava. Outemu ise fiyatı çok çok iyi klavyeye göre,Huano ise bedava öyle diyim. 700 TL bandına Hot swap wired ve bu kalitede klavye cidden yok. Eğer içiniz rahat etsin istiyorsanız RGBsiz alın.
sana büyük ihtimalle yanlış göndermişler

üründe outemu yazıyor

Dosya Ekleri

• Ekran görüntüsü 2023-07-13 170217.png
    Ekran görüntüsü 2023-07-13 170217.png
    11,1 KB · Görüntüleme: 32
sana büyük ihtimalle yanlış göndermişler

üründe outemu yazıyor
Ben sana bunu anlatmaya çalışıyorum. Yanlış gönderilme değil bu review yani incelemelerdeki insanların hepsine Huano gitmiş. Yanlış yazılmış. Bu ürünlerin açıklamalarına çeviriden copy paste atıyorlar. Outemu mx soket uyumlu yazmak(hot swap ya)yerine outemu anahtar yazmışlardır.

Ben sana bunu anlatmaya çalışıyorum. Yanlış gönderilme değil bu review yani incelemelerdeki insanların hepsine Huano gitmiş. Yanlış yazılmış. Bu ürünlerin açıklamalarına çeviriden copy paste atıyorlar. Outemu MX soket uyumlu yazmak(hot swap ya)yerine Outemu anahtar yazmışlardır.

Hocam ben klavyeyi aldıktan sonra örnek veriyorum Cherry MX aldım onu takabilir miyim klavyeye?

Geri
Yukarı