XPG valor Air 650W 80+ bronz kasa alınır mı?

Fr4uDeX

Centipat
Daha fazla  

Bu kasayı almayı planlıyorum fakat içinde gelen PSU XPG probe 650W ve 3.350TL bütçem var Max bu kadar.

Sorum şu:

İçerisinde çok daha iyi PSU barındıran bütçeme uygun kasa var mıdır veyahut kasa ve PSU ayrı alabilirim fakat bütçemi aşmayacak ürünler var mıdır?

Bu kasa.

Bu da PSU fakat yorumlara girince 2 kişide arızalı çıkmış bu PSU ve birinin sistemini bozmuş. Bu PSU'nun kaliteli olduğunu biliyorum ve alınabileceğini de biliyorum fakat arızalı geldi yorumlarını görünce satıcıya pek güvenemedim.

@Oreki @xDraco @BerkayZ87 hocam yardımcı olup konuya dahil olursanız sevinirim.

Son düzenleyen: Moderatör:
arızalı geldi yorumlarını görünce satıcıya pek güvenemedim.

Dünyanın en kaliteli modelinde dahi çok düşük ihtimal de olsa böyle şeyler yaşanma durumları var. PK550D, bilindik kronik bir sorunu olmayan ortalama bir giriş seviyesi modeli. Gayet de alınabilir.

Ancak şu ikili tam bütçenizin içinde. Çok daha iyi olur.

Dünyanın en kaliteli modelinde dahi çok düşük ihtimal de olsa böyle şeyler yaşanma durumları var. PK550D, bilindik kronik bir sorunu olmayan ortalama bir giriş seviyesi modeli. Gayet de alınabilir.

Hocam gerçekten kusura bakmayın maalesef bazı aksi durumlar meydana geldiği için attığınız ürünleri alamadım ve fiyatları artmış sanırsam o yüzden şu an ki bütçem ile tekrar öneri yapabilir misiniz? ya da bütçe olarak 100 tl daha yukarısı olabilir.

Hocam bu nasıl? Kasa iyi fakat içindeki PSU marka modelini araştırıyorum.

Son düzenleme:
Hocam bu nasıl? Kasa iyi fakat içindeki PSU marka modelini araştırıyorum.

Almayın onu. İçindeki PSU kalitesiz.

Şu ikili uygun.

Almayın onu. İçindeki PSU kalitesiz.

Şu ikili uygun.
Hocam 1 ay daha bekleyip bütçeyi 4000 civarlarına yükseltip daha iyi bir kasa ve PSU almak mantıklı mı sizce? Ayrıca elimdeki sistemde şu an 350W PSU mevcut Aerocool VX Plus modeli ve benim sistemim Ryzen 3 3100, GTX 1650 bu yüzden rahat yetiyor fakat yeni bir psu almamın sebebi ise ileride sistemi güncelleyip yeni ekran kartı felan alırsam diye. Sizin fikriniz nedir?

Hocam 1 ay daha bekleyip bütçeyi 4000 civarlarına yükseltip daha iyi bir kasa ve PSU almak mantıklı mı sizce?

Hocam yardımınız için teşekkürler fakat 750W PSU biraz fazla gelir bana. İleride maximum RTX 3060 felan alırım o yüzden 650W 80+ yeter daha fazla para vermeye değer mi bilmiyorum ama attığınız PSU 650W 80+ PSU`ların kaliteli modellerinden ucuzsa veya aynı fiyattaysa alınabilir.

Yeni konular

Geri
Yukarı