XPrime en iyi ve en üst model oyuncu koltuğu önerisi

544148

Centipat
Merhaba, sayın Technopat üyeleri.

Yakın bir zamanda oyuncu koltuğu satın alacağım ve uzun ömürlü bir şey arıyorum ve XPrime oyuncu koltukları bayağı hoşuma gidiyor acaba o markanın en üst amiral gemisi olan oyuncu koltuğu hangisidir bana o markanın en iyi modellerinden birisini önerebilirseniz sevinirim bütçe önemli değil en iyisi ve en uzun kullanabileceğim bir koltuk olsun yani pişman etmeyecek bir model.

Not: xDrive, hawk, vb gibi oyuncu koltuklarını önermezseniz sevinirim sadece XPrime markasından öneri yapınız.

Satın almayı düşündüğüm koltuğu yorumlarsanız sevinirim.

Koltuk en iyisi en pahalısı diye seçilmez. Boyuna ve kilona göre koltuk üretir firmalar ve açıklamasına bakarak minimum maksimum ağırlık/boy desteğine göre alırsın.

Bunun bel desteği çok aşağıda ve cırt cırtlı olduğundan bu modelde pozisyonu ayarlanamıyor. Benim dik oturmamı engelliyor. Ayrıca kolçakları oturduğunuz yere çarpıyor, uzun vadede aşındırır.
Xprime Omega modeline bakmanızı öneririm. Bana göre en rahat modeli o.

Xprime koltukların her biri farklı hissiyatlara sahip olduğundan bir şey demek zor. Denemeden almanızı önermem.

Bunun bel desteği çok aşağıda ve cırt cırtlı olduğundan bu modelde pozisyonu ayarlanamıyor. Benim dik oturmamı engelliyor. Ayrıca kolçakları oturduğunuz yere çarpıyor, uzun vadede aşındırır.
XPrime Omega modeline bakmanızı öneririm. Bana göre en rahat modeli o.

XPrime koltukların her biri farklı hissiyatlara sahip olduğundan bir şey demek zor. Denemeden almanızı önermem.

Bu markadan en çok önerdiğiniz model Omega o zaman değil mi kumaş ve uzun ömürlülük açısından?

XPrime Omega modeline bakmanızı öneririm. Bana göre en rahat modeli o.

XPrime koltukların her biri farklı hissiyatlara sahip olduğundan bir şey demek zor. Denemeden almanızı önermem.

Başka kumaşlı model öneriniz varsa önerebilirsiniz ama en attığım olan iyi değil değil mi?

Bu markadan en çok önerdiğiniz model Omega o zaman değil mi kumaş ve uzun ömürlülük açısından?
Ne kadar uzun ömürlü olur bilmiyorum, çalıştığım yerde kullanılan bir tane var ve yaslanma bölgesi sallanıyor, rijit değil ama muhtemelen yanlış montajdan kaynaklı emin değilim. Onun dışında rahatlıkla Omega önerebilirim, ama illaha ki deneyin. Belki sizin vücüt yapınıza uygun değildir, Titan XL gibi geniş modeller sizin için daha iyi olabilir.
Başka kumaşlı model öneriniz varsa önerebilirsiniz ama en attığım olan iyi değil değil mi?
Bir de Titan önerebilirim ama onun yaslanma yeri benim omuzlarımı öne doğru itiyor. Oturma yeri vs. rahat.
Ayrıca attığınız model en üst model.

Ankara'da yaşıyorsanız Teknofas'ı ziyaret edebilirsiniz, XPrime'ın teşhir, deneyimlemeniz için koltukları var.

Ne kadar uzun ömürlü olur bilmiyorum, çalıştığım yerde kullanılan bir tane var ve yaslanma bölgesi sallanıyor, rijit değil ama muhtemelen yanlış montajdan kaynaklı emin değilim. Onun dışında rahatlıkla Omega önerebilirim, ama illaki ki deneyin. Belki sizin vücüt yapınıza uygun değildir, titan XL gibi geniş modeller sizin için daha iyi olabilir.

Bir de titan önerebilirim ama onun yaslanma yeri benim omuzlarımı öne doğru itiyor. Oturma yeri vs. rahat.
Ayrıca attığınız model en üst model.

Ankara'da yaşıyorsanız Teknofas'ı ziyaret edebilirsiniz, XPrime'ın teşhir, deneyimlemeniz için koltukları var.

Antalya'da yaşıyorum sizce atmış olduğum over Pro serisini alınır mı? Yani kalite olarak iyi mi insandan insana değişir yani önerir misiniz almamı atmış olduğum olanı biz koltuk satıyoruz ebeveynim montajlamasını rahat bir şekilde yapar o konuda sorun yok ofis mobilyacısıyız zaten.

Antalya'da yaşıyorum sizce atmış olduğum over Pro serisini alınır mı? Yani kalite olarak iyi mi insandan insana değişir yani önerir misiniz almamı atmış olduğum olanı biz koltuk satıyoruz ebeveynim montajlamasını rahat bir şekilde yapar o konuda sorun yok ofis mobilyacısıyız zaten.
Hocam Over Pro'ya bi' oturdum da geldim, rahat ancak 70 kilo civarı olmama rağmen oturduğum sünger pek kalın gelmedi ve sizden biraz daha kısayım, yine de kafa kısmı da biraz aşağıda duruyor bana göre. Gövdeniz bacağınıza göre daha uzunsa size hiç olmaz. Ona çok benzer ama biraz daha büyük Tyler var, alıyorsanız onu alın.

Ek olarak bel desteğini yanlış söylemişim, Tyler'da ayarlanmıyor, Over Pro'da ayarlanabilir.

Hocam over Pro'ya bi' oturdum da geldim, rahat ancak 70 kilo civarı olmama rağmen oturduğum sünger pek kalın gelmedi ve sizden biraz daha kısayım, yine de kafa kısmı da biraz aşağıda duruyor bana göre. Gövdeniz bacağınıza göre daha uzunsa size hiç olmaz. Ona çok benzer ama biraz daha büyük tyler var, alıyorsanız onu alın.

Ek olarak bel desteğini yanlış söylemişim, Tyler'da ayarlanmıyor, over Pro'da ayarlanabilir.

Over Pro alayım o zaman çünkü gövdem ile bacak uzunluğum aynı normal sayılır kilom konusunda da bana sıkıntı çıkarmaz önerirseniz direk siparişi veriyoruz?

Renk açısından gri düşünüyorum nasıldır?

Over Pro alayım o zaman çünkü gövdem ile bacak uzunluğum aynı normal sayılır kilom konusunda da bana sıkıntı çıkarmaz önerirseniz direk siparişi veriyoruz?
Öneriyorum da, hala denemenizi daha çok öneriyorum hocam. Diğerlerinin sevdiği modellerde ben bazen rahat edemiyorum. Hiç deneme şansınız yoksa bence Tyler alın.

Geri
Yukarı