Steam Yabancılardan sürekli arkadaşlık isteği geliyor

Agresifrhyme

Hectopat
Steam'den bu aralar sürekli Japon isimli veya başka dilde yabancı kişilerden vs. arkadaşlık isteği gelip duruyor. Bu sorun sadece bende mi var? Bu durumdan nasıl kurtulabilirim?

Son düzenleyen: Moderatör:
Dolandırıcı oluyorlar genellikle geçen bir arkadaşta konu açmıştı espor teklifi geliyor diye aslında bayağı bir dalga geçip engellenebilir bu tip dolandırıcılar.

Steam'den bu aralar sürekli Japon isimli veya başka dilde yabancı kişilerden vs. arkadaşlık isteği gelip duruyor. Bu sorun sadece bende mi var? Bu durumdan nasıl kurtulabilirim?
Bende de var aynısı. Rus'u, Estonyalı'sı, Çinli'si muhtemelen envanteri görüp ekliyorlar beni. Bu yüzden arkadaşlık isteklerini kapatmak, engellemek için Steam'e yazmıştım fakat öyle bir şey yapamadıklarını söylediler. Geri dönüş olarak envanteri gizliye almamı ve tanımadığım kişilerden gelen istekleri reddetmemi söylediler. Bana verilen tavsiyeyi ben de sana veriyorum. Envanterin açıksa gizliye al ve tanımadığın kişilerden istekleri engelle direkt.

Bende de var aynısı. Rus'u, estonyalı'sı, çinli'si muhtemelen envanteri görüp ekliyorlar beni. Bu yüzden arkadaşlık isteklerini kapatmak, engellemek için Steam'e yazmıştım fakat öyle bir şey yapamadıklarını söylediler. Geri dönüş olarak envanteri gizliye almamı ve tanımadığım kişilerden gelen istekleri reddetmemi söylediler. Bana verilen tavsiyeyi ben de sana veriyorum. Envanterin açıksa gizliye al ve tanımadığın kişilerden istekleri engelle direkt.

Kabul etmeyin hocam, eğer envanterinizde değerli eşyalar varsa onları almayı çalışıyolar bir nevi dolandırıcılık yöntemi.

Envanterden dolayıdır muhtemelen. Eğer yüksek değerli bir eşyanız var ise envanterinizi gizliye alın.

Doğru hocam ya ByNoGame için açmıştım envanteri ondan sonra hep atmaya başladılar teşekkür ederim o aklıma gelmemişti.

Geri
Yukarı