Yanlışlıkla Bentley'den sipariş vermiş olabilir miyim?

Hocam gerçekten korkuyorum aradıklarında yanlışlıkla olduğunu söylesem birşey olmaz değilmi lütfen şaka yapmayın
Bişey olmaz hocam korkmanıza gerek yok dalga geçiyorum , arayın durumu izah edin, büyük ihtimalle siz test sürüşü için kayıt yaptırmışsınızdır, test sürüşünden sonra almak isteyip istemediğinizi sorarlar herhalde siz de istemezsiniz olur biter. Bence siz arayın gelmemelerini söyleyin

İngilizce halini atın da çevireyim.. Konu çok komik bu arada yorumlara yıkılyorum :D
F7EFC7AF-C750-41B2-87A6-089FE95A6809.png

Hocam 2 gün içinde sizi arayacaklarmış, alacakmış gibi yapmışsınız nasıl anlatırım bilmem gelip size arabayı tanıtacaklar kısaca. Zengin işleri işte :D. Bence Sıkıntı çıkmaz arayınca vazgeçtiğinizi söyleyin. Seçtiğiniz araba modeli Flying Spur, 5-6mn değerinde.

Hocam 2 gün içinde sizi arayacaklarmış, alacakmış gibi yapmışsınız nasıl anlatırım bilmem gelip size arabayı tanıtacaklar kısaca. Zengin işleri işte :D. Bence Sıkıntı çıkmaz arayınca vazgeçtiğinizi söyleyin. Seçtiğiniz araba modeli Flying Spur, 5-6mn değerinde.
Peki olurda açamazsam hocam dershane vs. var.

Geri
Yukarı