Yapı Kredi kart gelmesine rağmen işlem yapılamıyor

Kaan_klft

Hectopat
Kart elimde şu an hâlâ böyle gösteriyor. ne yapmalıyım?

Dosya Ekleri

• WhatsApp Image 2023-07-22 at 02.12.22.jpeg
    WhatsApp Image 2023-07-22 at 02.12.22.jpeg
    83,1 KB · Görüntüleme: 36
Son düzenleyen: Moderatör:
Kart elimde şu an hâlâ böyle gösteriyor. ne yapmalıyım?
Sisteme biraz geç işliyor, bir işlem yapacaksanız Yapı Kredi müşteri hizmetlerine durumu belirtin. Kartımı teslim aldım diyin. Eğer işleminiz acil ise, Kredi kartından Dijital kart'a aktarın hocam.

Sisteme biraz geç işliyor, bir işlem yapacaksanız Yapı Kredi müşteri hizmetlerine durumu belirtin. Kartımı teslim aldım diyin. Eğer işleminiz acil ise, Kredi kartından Dijital kart'a aktarın hocam.
Hocam çalışıyorum maaşı oradan alacakmışım ondan 2 gündür iletişime geçmeye çalışıyorum müşteri temsilcisine ulaşamadım bir türlü annem imzalamış gelen kargoyu problem çıkar mı sizce ?

Kartlarım > Banka kartlarım ya da kredi kartlarım kısmında gözüküyor ise işlem yapabiliyor olmanız gerekiyor. Yapamıyorsanız sanal kart oluşturarak yapabilirsiniz muhtemelen.

Hocam çalışıyorum maaşı oradan alacakmışım ondan 2 gündür iletişime geçmeye çalışıyorum müşteri temsilcisine ulaşamadım bir türlü annem imzalamış gelen kargoyu problem çıkar mı sizce ?
Hocam staj için mi kartı aldınız? 18 yaşında mısınız, yoksa 18 yaş altı mı?

18 doldu hocam 19 u bitiriyorum stajla alakalı değil fabrikada düz işçi olarak çalışıyorum elden de alabilirim parayı ama istemiyorum yetişmezse malesef öyle yapacağım.
Hocam para sizin kartınıza gelmez hesabınıza gelir. Siz hesap bilgilerinizi karşı tarafa söylediniz mi? Ayrıca banka kartı mı?

Hocam mobil uygulamadan hiç bir şey yapamıyorum kartı bekleyin diyor ayrıca kartın yanında gelen kağıtta iban yok.
Peki müşteri hizmetlerine nasıl ulaşamıyorsunuz? Yapı Kredi müşteri hizmetlerini aradığınız zaman yapmak istediğiniz işlemi söyler misiniz diyor. Siz ne diyorsunuz? Hiç bir şekilde bağlanamıyor musunuz?

Geri
Yukarı