Yarın okula telefon götürmeli miyim?

• Konuyu başlatan OnePC
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 59
  • Görüntüleme 2B
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Ben fen lisesinde okuyorum birçok arkadaşımda iPhone 12, 13, 14 gibi telefonlar var sıkıntı çıkmıyor da okuldaki çevrene bağlı arkadaşların iyiyse sıkıntı çıkacağını sanmıyorum ama yine de cebinde tut çantana koyma.

Götürmenin yasak olduğunu zaten yönetmeliğe göre biliyorsunuz. Tamamen bakın benim iPhone 14 Pro Max S Plus Gaming X telefonum var demek için açılmış konu.
Hocam götürmek yasak falan değil. Sabahtan herkes kutuya koyuyor. Konuyu da bu yüzden açmadım. Neden kavga etme gereksinimi duyuyorsunuz ? Kıskançlık mı anlamadım. Eğer öyle bir amacım olsa diğer kişiler gibi hikaye falan atardım instagramda. En nefret ettiğim şey bunlar.

Ben fen lisesinde okuyorum birçok arkadaşımda iPhone 12, 13, 14 gibi telefonlar var sıkıntı çıkmıyor da okuldaki çevrene bağlı arkadaşların iyiyse sıkıntı çıkacağını sanmıyorum ama yine de cebinde tut çantana koyma.
Kutuya koyuyoruz hocam. Anadolu Lisesindeyim.

Hocam götürmek yasak falan değil. Sabahtan herkes kutuya koyuyor. Konuyu da bu yüzden açmadım. Neden kavga etme gereksinimi duyuyorsunuz? Kıskançlık mı anlamadım. Eğer öyle bir amacım olsa diğer kişiler gibi hikaye falan atardım Instagram'da. En nefret ettiğim şey bunlar.

Kutuya koyuyoruz hocam. Anadolu lisesindeyim.

Kutuya koyma bel çantası al kendine bir tane kapat telefonunu okul sonu aç bu kadar konu açmaya gerek yok yani.

Merhaba. iPhone 14 Pro Max kullanıyorum. Normalde etüte falan götürüyorum hep. Yarın okula götürsem mi bilemedim acaba? Bir sorun falan çıkar mı?

Okulun adresini verir misiniz? Telefonunuzu çalmak istiyorum! (hocam gasp edilme oranınız çok yüksek, Esenyurt, Bağcılar, Şişli gibi bir sempte yaşıyorsan götürme :D )

Merhaba. iPhone 14 Pro Max kullanıyorum. Normalde etüte falan götürüyorum hep. Yarın okula götürsem mi bilemedim acaba? Bir sorun falan çıkar mı?

Sınıfımda 14 ve 13 Pro Max' olan çok kişi vardı tıpış tıpış koyuyolardı pahalı diye bir özel bir sandığa koymuyorsunuz yani.

Okulun adresini verir misiniz? Telefonunuzu çalmak istiyorum! (hocam gasp edilme oranınız çok yüksek, Esenyurt, Bağcılar, Şişli gibi bir sempte yaşıyorsan götürme :D )
Adana da yaşıyorum hocam. 2 yıldır telefon götürüyorum bir sorun olmuyordu. Ama bu sefer biraz tedirgin oldum.

Sınıfımda 14 ve 13 Pro Max' olan çok kişi vardı tıpış tıpış koyuyolardı pahalı diye bir özel bir sandığa koymuyorsunuz yani.
Ya şimdi telefon götürmeyince de olmuyor hocam.

14 Pro Max götürmekde bir çılgınlık olur yani :D
Gerçekten mi hocam ya ? Ne yapacağımı bilmiyorum ? Götürmesem de olmuyor.

Ya şimdi telefon götürmeyince de olmuyor hocam.

Gerçekten mi hocam ya? Ne yapacağımı bilmiyorum? Götürmesem de olmuyor.

Hacı dünya malı dünyada kalır ne korkuyorsunuz ya siz zaten kaybınızı o telefonu alırken yaşamışsınız bir sıkıntı çıksa 20 30 binden başlar tamiri.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı