Yaşadığınız en utanç verici anı nedir?

Thrian

Hectopat
Evet şu an "en" utanç verici olayı hatırlamıyorum fakat bugün komşumuz ingilizcen nasıl dedi, ben de iyi dedim. Sonra İngilizce bir şekilde ailenin önünde İngilizce konuşabiliriz dedi ve benim 5 saniyeliğine beynim durdu ve sap gibi kaldım. (ingilizcem bundan çok daha iyidir :D) sonrasında ise sadece "maybe" dedim ve eve geldim ve 1 saat boyunca nasıl böyle bir şeye cevap veremem diye dolaştım. Belki okuyunca utanç verici gelmiyor olabilir fakat o an düşündüğünüzden daha utanç vericiydi.

Lisenin başında iki kere okul değiştirmiştim. Son geldiğim okuldaki İngilizce hocası da derste bile İngilizce konuşuyor. Bana nereden geldin, hangi konudaydınız gibi sorular sormaya başladı, doğaçlama ingilizceye alışık olmadığım için dilim sürçtü biraz. Herkes bana bakıyordu. Aslında pek sorunlu bir anı değil ama etkiledi işte. Ter basmıştı, elim titriyordu sıraya oturduğumda.

Uzun süredir böyle şeyler yaşamıyorum Allahtan. Kimseyi takmaz hale geldim.
Başka bir konuya yazmıştım. Aklıma ilk gelen bu, daha kötü şeyler yaşamışımdır ama hatırlayamıyorum :D

Evet şu an "en" utanç verici olayı hatırlamıyorum fakat bugün komşumuz ingilizcen nasıl dedi, ben de iyi dedim. Sonra İngilizce bir şekilde ailenin önünde İngilizce konuşabiliriz dedi ve benim 5 saniyeliğine beynim durdu ve sap gibi kaldım. (ingilizcem bundan çok daha iyidir :D) sonrasında ise sadece "maybe" dedim ve eve geldim ve 1 saat boyunca nasıl böyle bir şeye cevap veremem diye dolaştım. Belki okuyunca utanç verici gelmiyor olabilir fakat o an düşündüğünüzden daha utanç vericiydi.

6 7 yaşında Alanya'ya tatile gitmiştik. Bir sürü yabancı var tabii havuzda benim yaşlarımda bir çocuk bana bir şeyler demeye başladı bende yes no no yes falan diyorum. En sonunda otele doğru çıkarken çocuğa süt dedeğğğğ diye bağırdım. Ne zaman aklıma gelse utanırım.

Otobüsteydim o gün yağmurluydu ve birisi üstüme düşmüştü ve bende düşmüştüm o olaydan 10 dakika sonra ise başım dönmüştü ve yere yuvarlanmaktan zor kurtulmuştum otobüsde ki yolcular beni tutmuştu hala utanırım bu anıdan.

Nah çekerken ingilizce hocama yakalandım :D
Senin ki yine iyiymiş ben mastürbasyon yapar gibi yaparken kadın fizik hocasına yakalandım.

Otobüsteydim o gün yağmurluydu ve birisi üstüme düşmüştü ve bende düşmüştüm o olaydan 10 dakika sonra ise başım dönmüştü ve yere yuvarlanmaktan zor kurtulmuştum otobüsde ki yolcular beni tutmuştu hala utanırım bu anıdan.

Senin ki yine iyiymiş ben mastürbasyon yapar gibi yaparken kadın fizik hocasına yakalandım.
O-o ne oldu sonra.

Geri
Yukarı