Yavru erkek muhabbet kuşu neden dişinin üstüne çıkıp ayak atar?

sasuk

Centipat
Daha fazla  
2 adet 4 aylık kuşlarım var, dişi erkek olmak üzere. Bunlar güzel bır arkadaslıga sahip ama son günlerde erkek üstüne çıkmaya çalışıyor falan, ayak atıyor. Normalde ciftlesme döneminde olur diye biliyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
2 adet 4 aylık kuşlarım var, dişi erkek olmak üzere. Bunlar güzel bır arkadaslıga sahip ama son günlerde erkek üstüne çıkmaya çalışıyor falan, ayak atıyor. Normalde ciftlesme döneminde olur diye biliyorum.

Benim 3 tane vardı dişi olan öyle yaparak ikisini de öldürdü kuşu ayağıyla eziyorsa falan yanına koyma daha bence normal çiftleşme yapıyorlarsa bilemem ama.

Benim 3 tane vardı dişi olan öyle yaparak ikisini de öldürdü kuşu ayağıyla eziyorsa falan yanına koyma daha bence normal çiftleşme yapıyorlarsa bilemem ama.

Yok ezmeye çalışmıyor hatta dişi olmadığı zaman üzülüyorç ayrilamiyorlar.

Çiftleşiyor olabilir.

Yavru kuş mu? 6 ayliktan az olmaz diye biliyorum.

Bir de bunu yapan erkek yani, ayak atıyor bazen. Araştırdığımda kur yapiyor diye bilgi aldim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Erkek olan niyeti bozmuş. 6-7 aya kadar sabretsinler. Dişi kuş boş yumurta yapabilir ve kendini bitkin düşürür.
Bida yapmadi saten 1 kere yaptı dişi kızıyor ayak atıyor ona birşey demiyor pek

Erkek fena desenize hergun böyle onsuz yapamıyor pet shopcu alismaz dedi de pek bir sorun çıkmadı ama erkeğin kanatları kopmuş saldirmislar tam ucamiyor yavaş ucuyor iyileşmiş ama sorun olmaz heralde

Yeni konular

Geri
Yukarı