Yayın odaklı sistem önerisi

Ways

Decapat
Daha fazla  
Merhaba, yaklaşık 40k bütçe ile yayın odaklı bir sistem almayı düşünüyorum. Oyun ve render içinde kullanacağım ancak bu bütçede zaten oynayacağım çoğu oyunda sorun yaşayacağını düşünmediğimden daha çok yayın ve biraz render amacına yönelmeyi düşünüyorum. Bütçeye göre tavsiyelerinize açığım.

RAM'ı 0TL farkla XPG yapın bütçe artarsa SSD'yi KC3000 yapabilirsiniz.

Sağ olun hocam, yalnız şu an kullandığım sistemde modelini tam hatırlamadığım 1 TB Samsung M.2 SSD var. Bu anakartta ise 1 M.2 SSD slotu var. Aparat SSD performasını bayağı etkilediğinden anakartı yükseltmeyi düşündüm ama bütçeyi yükseltmek istemiyorum. Steam'de ki oyunları depolamak için kullanıyordum. Aynı şekilde devam etsem oyunları birinde depolasam sorun olur mu? Bir de şu an kullandığım sistemde bu monitör var. Bu sistem için sorun yaratır mı? Zaten kullandığım monitörü yan monitör olarak koyup yeni bir tane almayı düşünüyordum, önerebileceğiniz uygun fiyatlı bir monitör var mı?

M'ı 0TL farkla XPG yapın bütçe artarsa SSD'yi KC3000 yapabilirsiniz.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
önerdiğiniz ile bu sistem arasında hangisi daha iyi bir tercih olur peki?

Hocam bu sistem şimdiye bitmiştir sadece mağazada satılıyor webde yok şansınızı denemek isterseniz vatanı telefondan arayin.

Sağ olun hocam, yalnız şu an kullandığım sistemde modelini tam hatırlamadığım 1 TB Samsung M.2 SSD var. Bu anakartta ise 1 M.2 SSD slotu var. Aparat SSD performasını bayağı etkilediğinden anakartı yükseltmeyi düşündüm ama bütçeyi yükseltmek istemiyorum. Steam'de ki oyunları depolamak için kullanıyordum. Aynı şekilde devam etsem oyunları birinde depolasam sorun olur mu? Bir de şu an kullandığım sistemde bu monitör var. Bu sistem için sorun yaratır mı? Zaten kullandığım monitörü yan monitör olarak koyup yeni bir tane almayı düşünüyordum, önerebileceğiniz uygun fiyatlı bir monitör var mı?

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
önerdiğiniz ile bu sistem arasında hangisi daha iyi bir tercih olur peki?

Bu 7.5k daha ucuz bu daha mantıklı olur tabii ama kalmamıştır büyük ihtimalle.

Hocam bu sistem şimdiye bitmiştir sadece mağazada satılıyor webde yok şansınızı denemek isterseniz vatanı telefondan arayin.

Bu 7.5k daha ucuz bu daha mantıklı olur tabii ama kalmamıştır büyük ihtimalle.

20 saatte 450 sistemi mağazalardan almamışlardır umarım, biraz geç gördüm videoyu. Bir sorayım.

20 saatte 450 sistemi mağazalardan almamışlardır umarım, biraz geç gördüm videoyu. Bir sorayım.

Hocam saat 10'da başlanacaktı satılmaya benim tahminimce 11-12gibi bitmistir.

Hocam saat 10'da başlanacaktı satılmaya benim tahminimce 11-12gibi bitmistir.

Abartınız hocam, az önce konuştum sistem çıktıktan 5 dakika sonra bitmiş :D Zaten elim kartta mağazanın önünde bekleseydim bile alamazdım herhalde o sistemi. Umarım birkaç satıcıya toptan vermemişlerdir.

Abartınız hocam, az önce konuştum sistem çıktıktan 5 dakika sonra bitmiş :D zaten elim kartta mağazanın önünde bekleseydim bile alamazdım herhalde o sistemi. Umarım birkaç satıcıya toptan vermemişlerdir.

Hocam abartmamisim daha erken bitmiş yazık oldu.

Aynı şeyden bahsediyoruz, en iyisi bu sistemde zam yemeden alayım. Bir süre 1080p monitör ile kullansam sıkıntı yaşatır mı?

Yok darboğaz olacağını sanmam olsa bile sıkıntı yaşatmaz ama 2K monitör öneririm.

Sistemi dediğim yükseltmelerle alın bir de monitör almadan önce konu açıp etiketleyebilirsiniz iyi gunler.

Yeni konular

Geri
Yukarı