Yazılım ve Gaming için klavye önerisi

Bütçe
1000-3500TL

MidI0ck

Kilopat
Daha fazla  
Arkadaşlar ağırlıklı yazılımla uğraşıyorum ve ara sıra oyun oynadığım da oluyor. Sağlam güzel bir klavye arıyorum. AliExpress'de olur.

MAYDAY15 koduyla alabilirsiniz. Vergi yok.

Bu da var.

Yurtiçi ürün zorunlu olsa belki tercih edilebilirdi.

MAYDAY15 koduyla alabilirsiniz. Vergi yok.

Bu da var.

Yurtiçi ürün zorunlu olsa belki tercih edilebilirdi.
Hocam vergi yok kısmı biraz kullandırmadı değil. Vergi PTT kafasına göre bazen çıkarıyor. Göndericiden bağımsız bu durumdan sıkıntı yaşamış kişiler vardı.

Fena görünüyor hocam,peki price performance ratio olarak değerlendirsek mesela. Nasıl bi konumda olur bu ürün örnek veriyorum. 2 bin liralık bir ürüne göre fark hissettirir mi?

Hocam vergi yok kısmı biraz kullandırmadı değil. Vergi PTT kafasına göre bazen çıkarıyor. Göndericiden bağımsız bu durumdan sıkıntı yaşamış kişiler vardı.

Fena görünüyor hocam, peki price performance ratio olarak değerlendirsek mesela. Nasıl bir konumda olur bu ürün örnek veriyorum. 2 bin liralık bir ürüne göre fark hissettirir mi?

Ben yasamistim mesela. Sans gibi bir şey. PTT ile gelmemeli bence.

Fena görünüyor hocam,peki price performance ratio olarak değerlendirsek mesela. Nasıl bi konumda olur bu ürün örnek veriyorum. 2 bin liralık bir ürüne göre fark hissettirir mi?
Akko'da vergi yok hocam, daha geçen ürün geldi Akko'dan bana. Toplamda 10 kez falan alışveriş yaptım birinde dahi çıkmadı.

Ben yasamistim mesela. Sans gibi bir şey. PTT ile gelmemeli bence.
Şans değil. Sen Whatgeek'de yaşadın, Akko'da değil.

Hocam Akko varken Darmoshark bakmayın.

Akko’nun renkleri de biraz itici geldi bana sanki e girl işi gibi. Görkem hocanın attığı Dermoshark mor rengi çok hoşuma gitti.

Akko’nun renkleri de biraz itici geldi bana sanki e girl işi gibi. Görkem hocanın attığı Dermoshark mor rengi çok hoşuma gitti.

Bu?

O biraz da senin beklentine gore degisecek bir sey. Ben sahsen bu klavyeyi iki tane yazilimci tanidigima aldirdim, ikisi de web development ile ugrasiyorlar genel olarak ikisi de memnun. Basimi biraz hassas oldugu icin ilk etapta biraz zorlansalar da 5-6 gune alistilar.

Geri
Yukarı