Yazın nerede çalışılabilir?

batuhandemir41

Centipat
Daha fazla  
Ben 17 yaşındayım. bu sene yaz tatilinde 3 ay boyunca çalışıp kendime Yamaha YZF R125 almak istiyorum. tabii ki 3 ayda paramın buna yetmeyeceğini biliyorum ancak biraz da ailemden destek alacağım aileme en az şekilde yük olmak istiyorum en fazla kazandırabilecek iş olarak tavsiyeleriniz nelerdir? Zorluğu yoruculuğu fazla önemli değil fazla kazandırsın yeterli.

Cafe, restaurant olabilir, sanayide tanıdık varsa onun yanına gidilebilir hızlı iş bulursan sanayi tarafından cafe de iyi olur senin için.

Cafe, restaurant olabilir, sanayide tanıdık varsa onun yanına gidilebilir hızlı iş bulursan sanayi tarafından cafe de iyi olur senin için.

Sanayi tarafında olabilir günlük işçi alımları oluyor bazı yerlerde onlara bakabilirsin.

Bende sanayi veya inşaat düşünüyordum bazı tanıdıklarım inşaat işinin de çok kazandıracağını söyledi günlük yevmiyenin 1200 1300leri bulduğunu duydum bu ne kadar doğrudur acaba eğer gerçekten böyleyse ailemden neredeyse hiç para almadan bile istediğim motoru alabilirim.

Sanayi sektöründe çok daha fazla para var yaz bitimine kadar dehset bir para toplayabilirsin.

Ben 17 yaşındayım. Bu sene yaz tatilinde 3 ay boyunca çalışıp kendime Yamaha YZF R125 almak istiyorum. Tabii ki 3 ayda paramın buna yetmeyeceğini biliyorum ancak biraz da ailemden destek alacağım aileme en az şekilde yük olmak istiyorum en fazla kazandırabilecek iş olarak tavsiyeleriniz nelerdir? Zorluğu yoruculuğu fazla önemli değil fazla kazandırsın yeterli.

En kısa yoldan para kazanmak istiyorsan tarlaya git. Yaz geldi üzümdür vesaire başlıyor. Kertel veya bandırmaya gidersen 850-1000 arası değişen bir fiyat oynuyor. Sabah 6-7 arası, öğlen 1 çıkış fixtir bu. Domates vesaire denk gelirse tavsiye etmem.

Bende sanayi veya inşaat düşünüyordum bazı tanıdıklarım inşaat işinin de çok kazandıracağını söyledi günlük yevmiyenin 1200 1300leri bulduğunu duydum bu ne kadar doğrudur acaba eğer gerçekten böyleyse ailemden neredeyse hiç para almadan bile istediğim motoru alabilirim.
Dostum inşaatın şartları çok zor. Belki ücreti iyi olabilir ama insanı çok yıpratır.

Bende sanayi veya inşaat düşünüyordum bazı tanıdıklarım inşaat işinin de çok kazandıracağını söyledi günlük yevmiyenin 1200 1300LERI bulduğunu duydum bu ne kadar doğrudur acaba eğer gerçekten böyleyse ailemden neredeyse hiç para almadan bile istediğim motoru alabilirim.

Evet inşaat şu an daha kazandırır önerdiğim işlere göre aylık ve günlük olarak da iyi para var hatta aylık 3 ay boyunca çalışırsan ailene bile gerek kalmadan amacına ulaşırsın ama tabii giderler olacak.

Dostum inşaatın şartları çok zor. Belki ücreti iyi olabilir ama insanı çok yıpratır.

Daha önce de inşaat kadar olmasa da zor işlerde çalıştım bence 3 ay bunun üstesinden gelebilirim ama aklıma takılan bir şey yaşım problem çıkartır mı bu durumda?

Evet inşaat şu an daha kazandırır önerdiğim işlere göre aylık ve günlük olarak da iyi para var hatta aylık 3 ay boyunca çalışırsan ailene bile gerek kalmadan amacına ulaşırsın ama tabii giderler olacak.

İşten kazandığım tüm parayı kenara atacağım bir miktar bursum var geçimimi onunla sağlayacağım.

En kısa yoldan para kazanmak istiyorsan tarlaya git. Yaz geldi üzümdür vesaire başlıyor. Kertel veya bandırmaya gidersen 850-1000 arası değişen bir fiyat oynuyor. Sabah 6-7 arası, öğlen 1 çıkış fixtir bu. Domates vesaire denk gelirse tavsiye etmem.

İstanbul'da yaşıyorum buralarda var mı o tarz işler çevremde hiç görmedim çünkü o tarz bir işe giden.

Daha önce de inşaat kadar olmasa da zor işlerde çalıştım bence 3 ay bunun üstesinden gelebilirim ama aklıma takılan bir şey yaşım problem çıkartır mı bu durumda?

İşten kazandığım tüm parayı kenara atacağım bir miktar bursum var geçimimi onunla sağlayacağım.

İstanbul'da yaşıyorum buralarda var mı o tarz işler çevremde hiç görmedim çünkü o tarz bir işe giden.

İllaki vardır hocam. Araştırmanız lazım sorunuz dayıbaşılarını arayınız bulunuz.

Geri
Yukarı