Yeni alınan laptopta ölü piksel çıktı

aloneyusuf

Centipat
Daha fazla  
Şu an başımdan aşağı kaynar sular dökülüyor, çok büyük hevesle bir oyuncu dizüstü bilgisayarı aldım, çok da hoşuma gitmişti. Fakat bugün karanlık ortamda hem biraz köşelerden ışık sızması olduğunu, hem de dikkatlice bakınca siyah ekranda beyaz bir şekilde ölü piksel buldum. Toz olmadığından eminim. Cihazı Hepsiburada üzerinden aldım, satıcısı Hepsiburada değil ama bayağı bilindik bir satıcı. Sizce nasıl bir yol izlemeliyim? Değişim talep etsem kabul ederler mi? 14 günlük cayma hakkını kullansam mı, onda da kutu falan açıldı diye kabul etmezler mi iade mi istemeliyim? Başıma ilk defa böyle bir şey geldi ağlıyorum bunları yazarken. İlgilenebilecek arkadaşlar yazarsa sevinirim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Şu an başımdan aşağı kaynar sular dökülüyor, çok büyük hevesle bir oyuncu dizüstü bilgisayarı aldım, çok da hoşuma gitmişti. Fakat bugün karanlık ortamda hem biraz köşelerden ışık sızması olduğunu, hem de dikkatlice bakınca siyah ekranda beyaz bir şekilde ölü piksel buldum. Toz olmadığından eminim. Cihazı Hepsiburada üzerinden aldım, satıcısı Hepsiburada değil ama bayağı bilindik bir satıcı. Sizce nasıl bir yol izlemeliyim? Değişim talep etsem kabul ederler mi? 14 günlük cayma hakkını kullansam mı, onda da kutu falan açıldı diye kabul etmezler mi iade mi istemeliyim? Başıma ilk defa böyle bir şey geldi ağlıyorum bunları yazarken. İlgilenebilecek arkadaşlar yazarsa sevinirim.

Niye ağlıyorsun? Gönder iadeye , yaparlarsa yapsınlar yapmazlarsa da bir taneyse önemseme. Benim ekranda da var ama umurumda bile değil.

hocam zaten kutuyu açmadan sorun olduğunu nasıl anlayacaksınız,en doğal hakkınız iade edin

İade et hocam aldığın laptop nedir merak ettim.
Acer Nitro 16

Bilgisayar çok güzel ve anlık bir indirimle almıştım bir daha aynı paraya aynı cihazı satın alabilir miyim bilemiyorum? İade işlemleri nasıl oluyor acaba direkt sorgusuz sualsiz kabul edecekler mi? Herhangi bir açıklama yapmam gerekiyor mu satıcıya Teknorya şey demiş ürünün satın alınışından 6 ay içinde donanımsal bir sorun çıkması halinde garanti belgesinde bulunan distürübütor firmaya ürünü gönderip DOA raporu vermesi gerekiyormuş öyle değişim iade kabul oluyormuş 14 günlük cayma hakkı nasıl olacak kara kara düşünüyorum asla mağdur olmayı istemiyorum bana bir yol gösterirseniz çok sevinirim

Son düzenleme:

Geri
Yukarı