Yeni başlayan birisi için F/P grafik tablet önerisi

Telmogram

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar, anlaşıldığı üzere bir grafik tablete ihtiyacım var. F/P olarak önerdiğiniz marka ve model var mıdır?

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba arkadaşlar, anlaşıldığı üzere bir grafik tablete ihtiyacım var. F/P olarak önerdiğiniz marka ve model var mıdır?

iPad 9. nesil öneririm. Bütçeniz var ise iPad 10. nesil veya iPad mini alabilirsiniz.

Konuyu yanlış anlamışım bütçeniz var ise Huion alabilirsiniz.

Son düzenleme:
HUION, Veikk ve XP-PEN modellerine ve Wacom'un birkaç ucuz modeline bakabilirsin, Xencelabs (Türkiye'de satışı yok diye biliyorum) falan bir tık uçuk kaçar başlangıçta. Ucuz yollu olsun dersen:

Biraz para vereyim dersen de:

Tabii daha birçok model var da, aklıma gelenler bunlar.

Son düzenleme:
Ucuz modellere yönelmenizi tavsiye etmiyorum. Bu işte ilerleyeceksen bütçeni zorlayıp kaliteli bir model alacaksın. Yoksa bianlık hevesle girmeyin. Paranızı boşa harcarsınız, hevesiniz de kırılır.

Noldu ya neyi yanlış söyledim. Gidip de bunu almayın anlamında dedim. Kullandım ve attım çünkü.

HUION, Veikk ve XP-PEN modellerine ve Wacom'un birkaç ucuz modeline bakabilirsin, Xencelabs (Türkiye'de satışı yok diye biliyorum) falan bir tık uçuk kaçar başlangıçta. Ucuz yollu olsun dersen:

Biraz para vereyim dersen de:

Tabii daha birçok model var da, aklıma gelenler bunlar.
Teşekkür ederim ederim arkadaşlar, kusura bakmayın dün çok mantıksız bir sebepten ötürü 1 gün ceza yediğim için yazamadım. O da şundan dolayı grafik tablet önerisi istemiştim ya ek olarak önerdiğiniz bir resim kursu veya kanalı varsa dikkate alırım demiştim. Abi bundan dolayı bir gün ceza mı verilir? Bundan dolayı sizlere teşekkür edemedim bir gün boyunca yanlış anlaşılsın istemem.

bununla alakalı bir konu açacağım, muhtemelen gene ceza alırım.

Öhöm, ceza vermediler ama konuyu direkt silmişler.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı