Yeni başlayan için B ehliyet motosiklet önerisi

yabujin

Zeptopat
Daha fazla  
Kuryelik yapmak amacıyla bir motosiklet satın alacağım ancak b sınıfı ehliyete sahip olduğum için 50CC almak gibi bir zorunluluğum var. Bulunduğum şehir tamamen yokuş olduğu için de 50CC asla yeterli değil. Bunun için 80CC'ye yükseltilmiş modellere baktım ancak yine bulunduğum şehirden ötürü fazla bir seçeneğim bulunmuyor. Tüm seçenekleri değerlendirdiğimde apec PS3 50CC 2022 gibi bir seçenek var. Kendisi 80CC yükseltilmiş ancak enjektörü değiştirilmemiş. Bunun harici de Küba xboss 2021 modeli var 20000 Km'de. 100CC ile yükseltilmiş ve neredeyse tüm parçaları yenisiyle değiştirilmiş. Başta Scooter'den yanaydım ancak malum yokuşları çıkacağından hiç umudum yok. Sonra xboss düşündüm ancak onda da vites söz konusu ve kullanımının scooter kadar kolay olmadığını biliyorum. Ki söz konusu daha önce motor dahi kullanmadım. 1-2 gün deneyim elde edip o şekilde işe başlamayı düşünüyorum ancak 1-2 güne bu denli bir tecrübe elde edebilir miyim kararsızım. Vitesli motor zor mudur? Hemen alışılır mı? Bunlar hakkında fikir sahibi olmam gerekiyor. Daha önce, fazla olmasa da vitesli araba kullandım ve aşinayım ancak motor kullanmadım. Hangi seçeneği değerlendirmeliyim? Pişman olur muyum? Bunlar fazlasıyla kafama takılıyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı