Yeni başlayanlar için ucuz elektrogitar önerisi

Ne tarz çalacaksınız? Eğer metal ile işiniz yoksa ve sıfır arıyorsanız en iyi seçenek SX markasıdır. SX stratocaster'lara bakabilirsiniz.

Fakat derseniz ki ben hardrock, metal yapacağım o zaman çift humbuckerlı bir gitar tercih edebilirsiniz.. Sıfır olarak Jackson JS11 öneririm. Derseniz ki o kadar çıkamam ikinci el olarak Cort X1 ve X2'lerin piyasası oldukça makul seviyede..

Ne tarz çalacaksınız? Eğer metal ile işiniz yoksa ve sıfır arıyorsanız en iyi seçenek SX markasıdır. SX stratocaster'lara bakabilirsiniz.

Fakat derseniz ki ben hardrock, metal yapacağım o zaman çift humbuckerlı bir gitar tercih edebilirsiniz. Sıfır olarak Jackson JS11 öneririm. Derseniz ki o kadar çıkamam ikinci el olarak Cort X1 ve X2'lerin piyasası oldukça makul seviyede.

Hocam genel olarak hoşuma giden her şeyi çalmayı deneyeceğim :D en basit kavramlar dışında pek bilgim yok zaten eğer fiyatlar makul gelir bütçe ayırabilirsem almayı düşünüyorum 1 tane. Saz çalıyorum halihazırda değişiklik olsun istedim. Ha bire derbeder şeyler çalıyorum içim bunaldı :D

Hocam genel olarak hoşuma giden her şeyi çalmayı deneyeceğim :D en basit kavramlar dışında pek bilgim yok zaten eğer fiyatlar makul gelir bütçe ayırabilirsem almayı düşünüyorum 1 tane. Saz çalıyorum halihazırda değişiklik olsun istedim. Ha bire derbeder şeyler çalıyorum içim bunaldı :D
Hocam HardRock ve metale de kayarım derseniz HH veya HSH bir gitar tercihi daha iyi olur

Önerilen gitar bile 5k sanırım bana göre değil elektro gitar işi
Önerilen gitar güzel fakat gereksiz pahalı hocam..
Jackson JS11'e bakabilirsiniz bana göre performansı muadili İbanezlerden çok çok daha kaliteli ve güzel. Fiyatı 3.3-3.6K civarlarında gezmekte..
HSS olarak her ne kadar önermesem de Squier Bullet Stratocasterlar da var onlar da işinizi görecektir..

Yeni konular

Geri
Yukarı