Yeni faturasız hatta ücret kesimi nasıl işliyor?

Darxenos

Picopat
Mayıs ayında faturasız hat alacağım. Fakat merak ettiklerim var. Mesela ben mayıs ayının 1'inde hat aldım diyelim. Her ayın 1'inde mi paketin parası veya telsiz kullanım ücreti falan kesilir? Yoksa bunların belirledikleri bir tarih mi var? 4 haftada bir mi ücreti kesiyorlar yoksa ayda bir mi? İnternette araştırdım da bulamadım bir sonuç.

Faturasız hatta paket veya TL yüklemesi yaparsın. Telsiz kullanım ücreti neye göre kesiliyor ben de çözmüş değilim kullanıp kullanmamana bakmıyorlar sanırım çünkü ben nadir de paket yaptırsam illa eksilere düşüyor o borcum.

Sen belirleyebiliyorsun ne zaman paketin yenileneceğini diyelim nisan 3'te yenileniyor her ayın 3'ünde olacak yani 4 haftada değil bir ayda bir yenileniyor ve ben şu an Turkcell kullanıyorum onda paket bittikten sonra 10 gün içinde ödemen gerekiyor.

Mayıs ayında faturasız hat alacağım. Fakat merak ettiklerim var. Mesela ben mayıs ayının 1'inde hat aldım diyelim. Her ayın 1'inde mi paketin parası veya telsiz kullanım ücreti falan kesilir? Yoksa bunların belirledikleri bir tarih mi var? 4 haftada bir mi ücreti kesiyorlar yoksa ayda bir mi? İnternette araştırdım da bulamadım bir sonuç.
Paketi hangi gün aldıysan gelecek ayın aynı günü aldığın saatte yenilenir. Telsiz kullanım ücreti ise ayın herhangi bir günü herkesten 14TL kesilir.

Paketi hangi gün aldıysan gelecek ayın aynı günü aldığın saatte yenilenir. Telsiz kullanım ücreti ise ayın herhangi bir günü herkesten 14TL kesilir.
Telsiz kullanım ücreti ayın hangi günü peki, biliyor musunuz? Ben önceden kullanıyordum faturasız hat ama şimdi faturalıda olduğum için unuttum bunları.

Geri
Yukarı