Yeni Steam Güncellemesi Birçok Yenilik İle Geldi

Ali Güngör

Genel Yayın Yönetmeni
Yönetici
Yer
İstanbul Türkiye
Daha fazla  
Meslek
Technopat
Profil Kapağı
1523300036
Yeni Steam Güncellemesi yenilik

Valve, Steam istemcisinin yeni bir sürümünü yayınladı. Yeni Steam güncellemesi hem arayüzde hem de kaputun altında birçok yenilik ile birlikte kullanıcıların karşısına çıkıyor. Valve, Steam sayfasındaki bir gönderide, bu yeni güncellemenin Steam Deck ve Büyük Resim modunun yanı sıra ana PC Steam istemcisinde kod paylaşmasına izin verecek bazı çerçeve güncellemeleri içerdiğini söylüyor. İyileştirmelerden biri Steam’in […]

Devamı: Yeni Steam Güncellemesi Birçok Yenilik İle Geldi
Kaynak Technopat

Devamı için yukarıdaki bağlantıya tıklayın...

Beta'ya çıktığından beridir kullanıyorum, özellikle not ekleme fonksiyonu benim için harika oldu sayesinde Dark Souls Remastered başarımlarını eksiksiz ve hatasız bir şekilde fulledim. Başarımlar için çok iyi bir fonksiyon bence. Özellikle missable başarımlar için, kaçırabileceğim başarımlar için "bak şu göreve geldiğinde şunu yap unutma" yazıyorum nota ve unutmuyorum bu sayede.

Arayüz değişikliklerine gelirsek çok daha modern, çok daha şık bir arayüz bence bu. Bir de konsoldaki gibi başarım kazanınca bir ses efekti verseler harika olacak, çok mühim bir özellik değil ama hoş işte be ekleyin şunu :D Puan sistemi de hiç fena olmazdı, malum istemci olarak gram beğenmediğim Xbox'da bile var puan sistemi.

Steam için güzel bir güncelleme oldu.

Geri
Yukarı