Yeni toplanmış sisteme ilk BIOS mu kurulur yoksa Windows mu?

BIOS güncellememiş olabilirler. Siz yine de temiz bir kurulum adına anakart model numaranızı iletin, biz sizin için hangi BIOS sürümünü kurmanız gerektiği kanaatine varalım.

İtopya'dan bugün hazır sistem geldi ve BIOS 1 yıl öncesine aitti Secure Boot falan açarken sıkıntılar yaşıyorduk. BIOS güncellemeniz şart.

Hocam bir temsili fotoğraf yükledim, sizin anakartınıza ait BIOS kısmı bu, sizin dikkat etmeniz gereken seçenek sağ alttaki Q-Flash kısmıdır (F8)

Fakat ondan önce, arkadaşımızın da söylediği gibi siz direkt olarak Windows'u kurun, tüm sürücülerinizi başarılı bir şekilde kurun. Buradan anakartınızın çeşitli sürücülerini kolaylıkla bulabilirsiniz;

Akabinde tüm sürücülerinizi kurduğunuzda bu konuya tekrar cevap verin, biz size temiz BIOS Update için bir rehber iletiriz.
1688409710464.png

Hocam bir temsili fotoğraf yükledim, sizin anakartınıza ait BIOS kısmı bu, sizin dikkat etmeniz gereken seçenek sağ alttaki Q-flash kıs mıdır (F8)

Fakat ondan önce, arkadaşımızın da söylediği gibi siz direkt olarak Windows'u kurun, tüm sürücülerinizi başarılı bir şekilde kurun. Buradan anakartınızın çeşitli sürücülerini kolaylıkla bulabilirsiniz;

Akabinde tüm sürücülerinizi kurduğunuzda bu konuya tekrar cevap verin, biz size temiz BIOS Update için bir rehber iletiriz.
Eki Görüntüle 1846452

Teşekkürler kargom geldiği zaman dediklerinize dikkat edeceğim. Son bölümdeki düşünceliğiniz için ayrıca teşekkürler ederim.

Hocam bir temsili fotoğraf yükledim, sizin anakartınıza ait BIOS kısmı bu, sizin dikkat etmeniz gereken seçenek sağ alttaki Q-flash kıs mıdır (F8)

Eki Görüntüle 1846452

Hocam kasa elime ulaştı ekran kartını monteledim fakat güç bağlamada belli bir düzen var mı yoksa rastgele mi bağlasamda olur mu?

Dosya Ekleri

• 20230704_180713.jpg
    20230704_180713.jpg
    146,4 KB · Görüntüleme: 8
  • 20230704_180729.jpg
    20230704_180729.jpg
    113,1 KB · Görüntüleme: 8
Son düzenleme:
Kablolamayı düzgün bir şekilde yapın yeterli, 6+2 olan iki kablonuz var.
6+2 kabloların birisini birleştirin, kolayca birleştirebilirsiniz. Onu 6+2'den 8'e çevirmiş olursunuz. Bu şekilde 8PIN kablosunu takın.
Sonrasında diğer 6+2 kablonun sadece 6PIN kısmını takın. Bir önemi yok, fakat daha derli toplu gözükür.

Yeni konular

Geri
Yukarı