Yenilenmiş Samsung S20 FE alınır mı?

Kredi kartına taksitlendirme gibi bir imkanın yok mu?

Bir cihazı incelemeyi bilmeden alırsanız yaşarsınız sorunu.

Şahsen ben daha önce karşılaştım bu durumla, Samsung Account'tan çıkış yapılmazsa ve cihaz sıfırlanmazsa çok sık yaşanan bir durum.

Dostum kredi kartına taksitlendirip, nakit ödeme yapmasından bahsediyorum?

Nakit çekimler taksitlendirilebiliyor mu emin değilim.

Şahsen ben daha önce karşılaştım bu durumla, Samsung Account'tan çıkış yapılmazsa ve cihaz sıfırlanmazsa çok sık yaşanan bir durum.

Nakit çekimler taksitlendirilebiliyor mu emin değilim.
Cihazı doğru inceleyemediğinizden kaynaklı oluyor işte. Hataya gelecek bir şey değil.

Yenilenmiş cihaz önerilmiyor hocam aklınızda bulunsun.

Eğer bilindik bir yerden alırsa 14 gün koşulsuz iade hakkı var, sorun olursa zaten 14 gün içinde anlaşılır muhtemelen.

Cihazı doğru inceleyemediğinizden kaynaklı oluyor işte. Hataya gelecek bir şey değil.

Ben kendim yaşadım demedim, sizin de direkt bana atıfta bulunarak söylemeniz pek doğru değil.

Eğer bilindik bir yerden alırsa 14 gün koşulsuz iade hakkı var, sorun olursa zaten 14 gün içinde anlaşılır muhtemelen.

Ben kendim yaşadım demedim, sizin de direkt bana atıfta bulunarak söylemeniz pek doğru değil.
Hocam genede yenilenmiş cihaza hiç bulaşmamak daha iyi diye düşünüyorum.

Açıkçası değişen parçası az ise ikinci ellerden farkı bayağı az oluyor. Mesela benim cihazımda sadece arka kapak değişmişti.
Her ikinci el cihazın değişeni olacak diye bir zorunluluk mu var? Yenilenmiş cihaz almak papatya falı gibi bir şey, bulaşılmaz.

Merhaba. Şu an kullandığım Vivo Y21 cihazımı babama vereceğim. Babam da bana 10 bin TL civarı bir cihaz alacak. A34 var fakat ödeme koşulları uymuyor.
EasyCep'te şu an çok iyi durumda S20FE 9600 TL ve ödeme koşulları da uyuyor. Şu an bu cihazı alsam beni kaç sene götürür ve bu cihazı alınır mı?
easycep'ten 3 kez alışverişim oldu hepsinden memnun kaldım, sadece telefon durumu, en az (iyi veya çok iyi) olmasına dikkat edin. Çok iyi durumda yazan telefonda bir tane çizik bulamazsınız. ekspertiz raporu gibi içinden değişen parça varmı eğer varsa orjinal parça ile mi değişmiş filan hepsi yazıyor. 14 gün iade hakkınızda mevcut.

Geri
Yukarı