Yerde kırık bulunan Bluetooth kulaklık ne yapılır?

ensecan

Picopat
Daha fazla  
Yerde buldum sağ olan parçalar var sağ olan parçalar var ne yapabilirim marka vs. bulamadım. Kart var adı ne bilmiyorum ama içinde altın olduğunu söyledi arkadaşlarım az da olsa var mı nasıl çıkarabilirim? Saçma bir konu ama...

IMG_20240424_135137.jpg

Son düzenleyen: Moderatör:
Yerde buldum sağ olan parçalar var sağ olan parçalar var ne yapabilirim marka vs. bulamadım. Kart var adı ne bilmiyorum ama içinde altın olduğunu söyledi arkadaşlarım az da olsa var mı nasıl çıkarabilirim? Saçma bir konu ama...

Eki Görüntüle 2177445
Çöp hiçbir işe yaramaz at gitsin

Eski bt kulaklığımın sol tekinin pili ölmüştü. Bu tarz bir kulaklık piliyle değiştirip lehim attım. Ancak yedek parça olarak pilini kullanırsın.

Millet 50 tane anakarttan zar zor 1-2gr altın çıkarıyor hocam. O işlemler basit değil. Birçok kimyasal madde ile etkileşime giriyor. Atın gitsin. Çöp.

Eki Görüntüle 2177445
Hocam onun içindeki altın 100 lira etmez, bundan 100 bin tane olsa belki biraz paran olur. Çok güldüm hakkını helal et.🤣

Geri
Yukarı