Yıl sonu başarı notu 3.71: sınıfı geçer miyim ?

Alp34

Hectopat
Daha fazla  
Öncelikle merhaba arkadaşlar şimdi benim yıl sonu başarı puanım 70. Ayrıca yıl sonu başarı notu diye bir şey yazıyor yeni görüyorum 3,71 oda. 2 dönemin de ortalamasına bakarsak edebiyat, tarih ve biyolojiden kalıyorum.

(Biyoloji ortalaması 49,20) Dil ve anlatım dersi baraj ders diye duydum o dersin ortalaması 1.dönem 72, 2.dönem 85. Ben normalde çok rahat geçerim diye rahattım da şimdi internetten biraz araştırdım en fazla 2 dersten kalabiliyormuşuz. Bu doğru mu arkadaşlar? Sınıfı geçebilir miyim?

Son düzenleyen: Moderatör:
Yıl sonu başarı puanı 50 nin üzerindeyse sınıfı geçiyorsun, kaldığın derslerden de sorumluluk sınavlarına giriyorsun diye biliyorum.

Çünkü dil anlatım baraj ders. Ben geçen sene dil anlatımdan, almancadan kaldım ama sadece dil anlatım vermek zorunluluğum vardı ve verdim. Dil anlatım verilmesi mecbur bir ders.

Öncelikle merhaba arkadaşlar şimdi benim yıl sonu başarı puanım 70. Ayrıca yıl sonu başarı notu diye bir şey yazıyor yeni görüyorum 3,71 oda. 2 dönemin de ortalamasına bakarsak edebiyat, tarih ve biyolojiden kalıyorum.

(Biyoloji ortalaması 49,20) Dil ve anlatım dersi baraj ders diye duydum o dersin ortalaması 1.dönem 72, 2.dönem 85. Ben normalde çok rahat geçerim diye rahattım da şimdi internetten biraz araştırdım en fazla 2 dersten kalabiliyormuşuz. Bu doğru mu arkadaşlar? Sınıfı geçebilir miyim?
Rahatlıkla geçiyorsun sınıfı merak etme. Hiçbir dersten sorumlu olmadan geçiyorsun :)

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı