Çözüldü Yılbaşı bileti nasıl yapılır?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

slytherix73

Centipat
Öncelikle şimdiden yardım edenlere teşekkür ederim. Şöyle bir sorunum var ben okulum için bir yılbaşı partisi bileti tasarlamaya çalışıyorum ama programları o kadar iyi kullanamıyorum bana yardımcı olursanız sevinirim.

Örnek çalışma;
Çizili yerlere okul logosu ve partinin olacağı yer gibi bilgiler yazıyor. Bu tarz bir bilet yapmak istiyorum. Şimdiden sağ olun.

Ekran görüntüsü 2023-12-22 182403.png

Paint 3D veya Adobe Photoshop kullanabilirsin.

Öncelikle şimdiden yardım edenlere teşekkür ederim. Şöyle bir sorunum var ben okulum için bir yılbaşı partisi bileti tasarlamaya çalışıyorum ama programları o kadar iyi kullanamıyorum bana yardımcı olursanız sevinirim.

Örnek çalışma;
Çizili yerlere okul logosu ve partinin olacağı yer gibi bilgiler yazıyor. Bu tarz bir bilet yapmak istiyorum. Şimdiden sağ olun.

Eki Görüntüle 2061374
Eğer sadece bir bilet tasarlanıp kopyaları çıkarılacaksa, bilgileri iletirseniz 2 dakikada hallederim.

Son düzenleme:
Çözüm

Örnek çalışma;

Eki Görüntüle 2061374
internette hazir halleri var buraya bırakacağım siteye git ve oraya bak işine yarayacak şeyler bulursun
site linki.

Geri
Yukarı