Çözüldü Yılbaşında IMEI sıfırlanır mı?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

eda3452

Femtopat
Daha fazla  
Yurt dışı iPhone alacağım fakat bir şey sormak istiyorum her sene IMEI kullanım hakkı geliyor ya ben bunu telefonun ömrü bitene kadar sürdürebilir miyim bir sonu var mıdır? Çift SIM içim 4+4 8 ay gidiyor kalan son 4 ayda TR kayıtlı telefonumdan devam ediyorum yenilenir değil mi her sene?

Yurt dışı iPhone alacağım fakat bir şey sormak istiyorum her sene IMEI kullanım hakkı geliyor ya ben bunu telefonun ömrü bitene kadar sürdürebilir miyim bir sonu var mıdır? Çift SIM içim 4+4 8 ay gidiyor kalan son 4 ayda TR kayıtlı telefonumdan devam ediyorum yenilenir değil mi her sene?

Evet yasa değişmediği sürece yenilenecek. Ben dönüşümlü olarak 2 tane yurt dışı cihazı kullanıyorum 2 senedir hiçbir problem yaşamadım.

4 ayda bir, e sime geçişte ve tekrar normal sime geçişte para ödeyince tadın kaçmayacaksa al.
Zaten malum kişi yakında bu durumuda kaldırır. Hepten yurt dışı telefonlar çöp olur. Nasıl 1 gecede kayıt ücretini 20 kat arttırıp 30bin TL yaptıysa bunu da yapacak emin olabilirsin. Ha illede alıyorum diyorsan şu anlık 4+4 sistemi var ve yılbaşında yenileniyor süresi ve her geçişte dediğim gibi hangi operatörsen bayiye gidip ücretini verip geçiyorsun.

Geri
Yukarı