Rehber Yıllık Ücreti Olmayan Kredi Kartları

Finansbank Fix kartım var ve yaklaşık 6 yıldır binlerce liralık harcamalarım karşılığında biriken puan miktarı

IMG_20220606_211039.jpg

Hocam, CardFinans GO çıkmış. Bir inceleyin isterseniz. Ayrıca Albaraka tüm World kartlarını aidatsız olarak veriyor. Galiba Türkiye Finans da aidatsız olarak Bonus kart veriyor. Bir de konuda kartları Bonus, World, Maximum gibi kategorize ederseniz isteyen kişiler istediği kart tipinde kartlara kolayca erişebilir.
Ben bu kartlardan World Eko, Free ve Enpara (veya faiz ve masrafsız taksit yapabilen bir kart) öneririm. Bu arada siz World Eko kullanıyor musunuz?

Bu arada siz World Eko kullanıyor musunuz?
Evet, kullanıyorum. Günlük kullanımda pek avantajlı değil. E-ticaret kampanyaları iyi oluyor. Listedeki kartların hepsini kullandım. Maximum, yıllık ücretini hak ediyor.

Hocam, CardFinans GO çıkmış. Bir inceleyin isterseniz. Ayrıca Albaraka tüm World kartlarını aidatsız olarak veriyor. Galiba Türkiye Finans da aidatsız olarak Bonus kart veriyor.
CardFinans GO’nun aidatsız olması için şartlar var. Müşteri hizmetlerini çok ararsanız aidat alınıyor. Diğer kartları da zamanla ekleyeceğim. Şu anda sadece en popüler kartlar ekli.

Bir de konuda kartları Bonus, World, Maximum gibi kategorize ederseniz isteyen kişiler istediği kart tipinde kartlara kolayca erişebilir.
Güncelleyince böyle yapacağım. 👍

@Tim Hocam Bonus başvurusu yaptım. Bonus Gold verdiler 12 ay sonra aidat kesilecekmiş. Bunun yanında Bonus Flexi kart da aldım. Kartı çok aktif kullanmayacağım sadece internet alışverişlerinde kullanırım diye düşünüyorum. Kartın limiti de düşük olduğu için aidat ödeme pek mantıklı gelmedi. Benim için taksit, ek taksit ve Bonus kampanyaları önem taşıyor. Sanal kart ile bu kampanyalarda kısıtlama oluyor mu? Gold kartı hiç kullanmayım diyorum siz ne önerirsiniz?

Geri
Yukarı