Çözüldü YKS başvuru iptali ve para iadesi var mı?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Renster

Decapat
Daha fazla  
Sınavı kazanamayacağım, derslerim çok zayıf ve OBP kırık. Paramı geri almak istiyorum, 885 TL ödedim az para değil. İnternetten tam olarak öğrenemedim, buraya da sorayım dedim. Para iadesi oluyor mu?

Çözüm
Para yattığı andan itibaren ne için olursa olsun iadesini yapmayacaklarını kılavuzda belirtiyorlar.
1708792058499.png
Yine matematikten 10 neti aşamayacağım bir sınava girmek istemiyorum.

Hocam yapmayın etmeyin daha sınava 3 ay var en kötü 2 yıllık bir bölüm kazanırsınız sizi forumda çok sık görüyorum. Hedefiniz yüksek ise mezuna bırakırsınız yeniden.

Ya hocam şeker alsa 3 TL kalem 10 TL karı çıkmıyor bari 3 5 soru çözsün bir de salondaki klima kişi başı 100 TL yaksa yine karı çıkmıyor yine girsin sınava bence.

Hocam yapmayın etmeyin daha sınava 3 ay var en kötü 2 yıllık bir bölüm kazanırsınız sizi forumda çok sık görüyorum. Hedefiniz yüksek ise mezuna bırakırsınız yeniden.

Katılıyorum. Biraz sıkı çalışarak rahatlıkla güzel bir 2 senelik üniversite kazanılır.

Hocam derslerim çok kötü bu yıl nasıl kazanayım?

Hocam size daha iyi bir çözüm buldum Amerika'ya kaçın yanınızda Ne olur ne olmaz diye bir tabanca olsun girdğiizde silahı atın veya gidin direk geri dönmeyin hastalanırsanız sağlık kabinine gidin bir yerden açık bulursunuz vatandaşlık alırsınız veya kazanın 2 yıl belki verirler :)

Yine matematikten 10 neti aşamayacağım bir sınava girmek istemiyorum.
Düzgün çalışırsanız aşarsınız ama çalışma disiplini ve istikrarı sağlayamazsanız sorun tabi. Kaldı ki sayısalcı değilseniz duruma göre 15 net de işinizi görebilir. Mühim olan verimli ve istikrarlı çalışabilmeniz. Bir de çözemediğiniz soruları anlayabileceğiniz şekilde çözdürebilmeniz. Başarılar ve kolaylıklar dilerim.

Yeni konular

Geri
Yukarı