YKS sınavına 3 ay kala konular yetişir mı?

Seneye kadar zamanım yok dostum askerlik vs olayları var artık gitmem gerek yaşım 23 ve iş hayatında olduğum için pek vaktim olmuyor ama vazgeçmek istemiyorum ve çalışmaya devam ediyorum belli seviyeye kadar basmaya devam edeceğim teşekkür ederim
Hocam 175K-250K arası yapmak o kadar da zor değil aslında, hedefinize göre düşünecek olursak bir şansınız var. Olay tamamen sizde bitiyor; sıkı çalışın, pes etmeyin. En azından işin sonunda ben elimden geleni yaptım diyebilesiniz. Ben de bu sene YKS'ye gireceğim, bu yüzden sizi anlayabiliyorum. Kolay gelsin, tekrardan iyi çalışmalar dilerim.

Hocam 200k sıralama için puanı 340 gibi bir şeymiş. Bu sene de 350 olur muhtemelen. İyi bir çalışmayla bence yapabilirsiniz. Ayrıca OBP puanınız varsa o da size yardımcı olur. Kolay gelsin.

Selam arkadaşlar, hedefim sayısal 175K-250k arası. Şu an TYT 35 netlerdeyim ve AYT yeni başladım, sıfırım diyebilirim. Sizce 3 ayda konuları da yetiştirebilir miyim? Çalıştığım için akşam vaktim oluyor 3-4 saat gibi zamanım oluyor sizce bu derece için yeterli olur mu? Önerilerinizi bekliyorum.
Yetişmez dostum...

Selam arkadaşlar, hedefim sayısal 175K-250k arası. Şu an TYT 35 netlerdeyim ve AYT yeni başladım, sıfırım diyebilirim. Sizce 3 ayda konuları da yetiştirebilir miyim? Çalıştığım için akşam vaktim oluyor 3-4 saat gibi zamanım oluyor sizce bu derece için yeterli olur mu? Önerilerinizi bekliyorum.

Yetişmese bile bir şey kaybetmezsin, bütün gün TYT çalış boş zamanlarında günde 3-4 saat AYT biyoloji çalışırsan yetişir. Ama dediğim gibi sabahtan akşama her gün bütün gün çalışman lazım.

yani sonuç olarak yetişir ama cidden sıkı çalışman lazım yetişmese bile 200k yaparsın diyorum moralini bozma. sadece tyt çalışırsan yetişmez ama tyt + ayt biyoloji çalışırsan tyt bitince daha sonra ayt konularına ağırlık verirsen yetişir.

Yeni konular

Geri
Yukarı