YKS sınavına 3 ay kala EA 100k yapılabilir mi?

buyukskender

Femtopat
Daha fazla  
TYT netim 55 civarı AYT 15 falan eşit ağırlıktan gireceğim.
Türkçe netlerim 22 25 arası genelde.
Matematik göz gezdirsem 17 18 yaparım.
Dini fulluyorum.
Felsefe 2 net falan.
Tarihe ilgim var ama bilgim yok yorum falan olursa paragraf falan yapabiliyorum coğrafyam ve fenim yok diyebiliriz.
AYT de yok denilebilir matematik 1 2 gün göz gezdirsem 10 net yaparım.
Geometrim de hiç yok.
Matematiğim kötü değil çalışsam anlayabiliyorum. Sizce günde 10 saat civarı bir çalışma ile yapılabilir mi? Ne kadar yapabilirim? Ezberim orta seviyede diyebiliriz. 100k girebilir miyim ve nasıl çalışmalıyım?
Yardımcı olursanız sevinirim.

TYT netim 55 civarı AYT 15 falan eşit ağırlıktan gireceğim.
Türkçe netlerim 22 25 arası genelde.
Matematik göz gezdirsem 17 18 yaparım.
Dini fulluyorum.
Felsefe 2 net falan.
Tarihe ilgim var ama bilgim yok yorum falan olursa paragraf falan yapabiliyorum coğrafyam ve fenim yok diyebiliriz.
AYT de yok denilebilir matematik 1 2 gün göz gezdirsem 10 net yaparım.
Geometrim de hiç yok.
Matematiğim kötü değil çalışsam anlayabiliyorum. Sizce günde 10 saat civarı bir çalışma ile yapılabilir mi? Ne kadar yapabilirim? Ezberim orta seviyede diyebiliriz. 100k girebilir miyim ve nasıl çalışmalıyım?
Yardımcı olursanız sevinirim.
Yapılır hocam ben çok az bir çalışmayla EA 240 bine girdim. Hatta sıfır çalışma bile diyebilirim. Siz 100 bin çok rahat yaparsınız.

Aynı yolun yolcusuyuz bende sayısalda 100k yapmayı hedefliyorum. Sana verebileceğim en iyi öneri kütüphanede çalışman olacaktır. Evde bir yerden sonra kendini sorgulayıp ne yapıyorum lan ben diyebilirsin ama kütüphanede öyle bir şey yok artı olarak ne bileyim yalnız olmadığını hissedince hatta deli gibi çalışan rakiplerin olduğunu görünce daha da hırslanıyorsun.

Günde 10 saat çalışsan bırak 100K 30-40K bile yaparsın.
Gaza geldim şu an.
Aynı yolun yolcusuyuz bende sayısalda 100k yapmayı hedefliyorum. Sana verebileceğim en iyi öneri kütüphanede çalışman olacaktır. Evde bir yerden sonra kendini sorgulayıp ne yapıyorum lan ben diyebilirsin ama kütüphanede öyle bir şey yok artı olarak ne bileyim yalnız olmadığını hissedince hatta deli gibi çalışan rakiplerin olduğunu görünce daha da hırslanıyorsun.
Bende tam tersi oluyor çalışanları görünce bunlar buraya her gün geliyordur ben 3 ayda nasıl geçicem diye üzülürüm.

Birde paragraf için kitap alayım mı yoksa sadece deneme mi çözmek iyi olur. Ders için kanal önerisi verebilir misiniz.

Gaza geldim şu an.

Bende tam tersi oluyor çalışanları görünce bunlar buraya her gün geliyordur ben 3 ayda nasıl geçicem diye üzülürüm.

Birde paragraf için kitap alayım mı yoksa sadece deneme mi çözmek iyi olur. Ders için kanal önerisi verebilir misiniz.
Hocam üzülecek hiçbir şey yok. EA öyle sayısal kadar zor bir bölüm değil. Edebiyat Sos-1’den 30 çıkartıp 15’te matematik ekleseniz bitti bu iş yani. TYT’yi zaten denemelerle halledersiniz.

Hocam üzülecek hiçbir şey yok. EA öyle sayısal kadar zor bir bölüm değil. Edebiyat Sos-1'den 30 çıkartıp 15'te matematik ekleseniz bitti bu iş yani. TYT'yi zaten denemelerle halledersiniz.

Matematikte zaten AYT matematik netim bir göz gezdirsem 10 civarı geçen sene göz atarak 12.5 net yapmıştım. Matematikte 20 25 civarı net yapabileceğimi düşünüyorum. Matematikte bu civarda net yaparsam sos-1 den kaç net yapmam gerekir tahmini ortaokul başarı puanım 76.

Geri
Yukarı