YKS'de hangi bölüme odaklanmalı?

CanVolteX

Hectopat
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
İŞLEMCİ: 11. nesil İNTEL i5
RAM: 16gb DDR4
EKRAN KARTI: RTX3050 Tİ
ASUS TUF GAMİNG F15
Meslek
öğrenci
2025'te YKS sınavına gireceğim. Temelim yok. TYT çalışmaya başladım. 1 yılda hem TYT hem AYT yetiştireceğimi düşünmüyorum. Sizce sadece TYT çalışıp bilgisayar programcılığı veya siber güvenlik kazanmayı mı odaklanmalıyım yoksa TYT'nin üstüne AYT çalışıp mühendislik kazanmayı mı denemeliyim? Mezuna kalmayı pek düşünmüyorum. 2. seçenek çok zor gibi gözüküyor. Hem de eşit ağırlık sınıfındayım.

Dostum haftada 1 saat çalışmayla kazanılır senin dediğin yerler. Adamakıllı çalışırsan niye yetişmesin koskoca 1 yılda.

2025'te YKS sınavına gireceğim. Temelim yok. TYT çalışmaya başladım. 1 yılda hem TYT hem AYT yetiştireceğimi düşünmüyorum. Sizce sadece TYT çalışıp bilgisayar programcılığı veya siber güvenlik kazanmayı mı odaklanmalıyım yoksa TYT'nin üstüne AYT çalışıp mühendislik kazanmayı mı denemeliyim? Mezuna kalmayı pek düşünmüyorum. 2. seçenek çok zor gibi gözüküyor. Hem de eşit ağırlık sınıfındayım.
1 yılda kazanabilirsin tabiki neden kazanamayasın? Bide hangi bölüm konusuna geldiğimizde, hangi bölümü istiyorsan ona çalışmalısın önemli olan yapacağın işi sevmek.

1 yılda kazanabilirsin tabii ki neden kazanamayasın? Bir de hangi bölüm konusuna geldiğimizde, hangi bölümü istiyorsan ona çalışmalısın önemli olan yapacağın işi sevmek.

Bilgisayar mühendisliği istiyorum hocam. Ama temelim olmadığı ve yetişmiyeceğini düşündüğüm için bilgisayar programcılığını düşünmüştüm.

Bilgisayar mühendisliği istiyorum hocam. Ama temelim olmadığı ve yetişmiyeceğini düşündüğüm için bilgisayar programcılığını düşünmüştüm.
Ya 1 yılda çok rahat yaparsın bide bilgisayar mühendisliği az puan istiyor diye hatırlıyorum zaten sen çok gereksiz abartmışsın kafanda sınavı.

Yeni konular

Geri
Yukarı