YKS'ye çalışmak için tablet mi test kitabı mı alınmalı?

Ucuza tablet alıp kitap PDF'lerini indirebilirisn kaynağın çok olur rahat edebilirim diyorsan iyi bir seçenek.

Kaynak çok onu sıkıntı etmeyin :D

Bir test kitabının 300 olması biraz benim açımdan sıkıntı çıkarıyor.

Kaynak çok onu sıkıntı etmeyin :D

Bir test kitabının 300 olması biraz benim açımdan sıkıntı çıkarıyor.

Hocam bölme gibi bir şansınız var mı mesela sadece matematik ve fizik kitaplarını veya sadece matematik kitaplarını fiziksel diğerlerini PDF üzerinden çözmek gibi çünkü matematik kitabında böyle soruyu dokunup hissedince daha verimli çözüyorum gibi geliyor bilmiyorum belki de ben YKS sapığı oldum artık.

Hocam bölme gibi bir şansınız var mı mesela sadece matematik ve fizik kitaplarını veya sadece matematik kitaplarını fiziksel diğerlerini PDF üzerinden çözmek gibi çünkü matematik kitabında böyle soruyu dokunup hissedince daha verimli çözüyorum gibi geliyor bilmiyorum belki de ben YKS sapığı oldum artık.

Olabilir evde kitabım var ama yılları eski bir tık.

YKS'ye çalışmak için 1500-2000'e Windows tablet mi daha mantıklı yoksa soru bankası almak mı?

Sınavı tablet ile mi çözeceksin? Hayır. O yüzden mümkün mertebe soru bankası üzerinden test çözmen daha iyi olur.

Ha eğer bütçe sıkıntısı çekiyorsan en azından denemelerini fiziksel olarak çöz. Çünkü sınavı simüle etmek ve ona yakın bir ortamda çalışarak kendini ona alıştırmak çok önemli.

Yeni konular

Geri
Yukarı