Yonka Müzik Market Deneyimim (Superlux HD681)

Yakın zamanda halihazırda kullandığım kulaklığım olan Sony MDR-XB550AP modelli kulaklığım kırıldığı için yeni bir kulaklık arayışına girdim. Amacım uzun süreli kullanımda konforlu olan ve müzik düzenleme işlerinde bana yardımcı olacak bir kulaklık bulmaktı. Superlux HD681 modelinde karar kıldım ve bu modeli en uygun fiyata Yonka Müzik Market adlı websitesinde buldum.
Daha önce alışveriş yapmadığım için önce tedirgin oldum. Fakat kulaklıksızlığa dayanamayıp siparişi verdim.
Öncelikle aldığım ürün kutulu olarak satılmıyor. O yüzden siparişi oluştururken sipariş notuna "Uygun bir kutuya yerleştirebilir misiniz?" yazdım ve çok güzel güvenli bir şekilde paketlemişlerdi. Siparişi 8 Eylül 04.00'da verdim ve 8 Eylül 16.00'da kargoya verilmişti. 9 Eylül 12.00'da ise ürünü teslim aldım. Normalde evime bile gelmeyen Yurtiçi Kargo bu sefer çok kısa bir sürede teslimatı yaptı.
Bu yazıyı yazma sebebim Yonka Müzik Market hakkında pek fazla bilgi bulamamış olmam.
Sorusu olan arkadaşlar olursa cevaplamaktan mutluluk duyarım.
Uygun fiyatları, hızlı çalışmaları ve müşterinin isteklerine önem vermeleri benim gönlümü kazanmaya yetti. 👍

Telefonda sorun olmuyor. Ben Xiaomi Note 11 Pro+ 5G kullanmaktayım. Son seste rahatsız edecek kadar veriyordu. %99 sizin telefonunuz da rahatlıkla besler. İlla almak durumunda kalırsanız da Creative Sound Blaster play 4 düşünebilirsiniz. 350 lira civarında fiyatı var. Ucu USB-C. Telefonlarla sorunsuz çalışıyor ve rahatsız edici derecede yüksek ses verebiliyor.

Ben de Xiaomi Redmi Note 10 kullanıyorum. Sanırım o da besler. Xiaomi telefonların jak çıkışları gayet iyi diye duymuştum.

Yeni konular

Geri
Yukarı