Çözüldü Your device ran into a problem and needs to restart hatası

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

ugurqua

Zeptopat
Daha fazla  
Arkadaşlar bilgisayarı sıfırlıyordum, birden bu hata ekrana geldi. Ne yapsam düzelmedi. BIOS ayarlarına da baktım. Marka Huawei, hiç video da bulamadım bununla ilgili, yardımcı olur musunuz? Hiçbir yere girmiyor bilgisayar.

Dosya Ekleri

• 1715616210099583847341859365132.jpg
    1715616210099583847341859365132.jpg
    71 KB · Görüntüleme: 16
Çözüm
Evet Windows üzerinden sıfırlıyordum. Şu an masaüstü üzerinden işlem yapamıyorum ekranda başka bir şey açılmadığı için.

Masaüstünden bir işlem yapmanız gerekmiyor. Farklı bir bilgisayardan veya telefondan bir şekilde kurulum USB'si hazırlayın. Oradan olan Windows'u onarabilir veya temiz bir format atabilirsiniz. Yüksek ihtimal sorun düzelecek zaten format atarsanız. Aldığınız hata ağırlıklı olarak sürücü kaynaklı gerçekleşiyor.
''Mavi Ekran Hata Analizi'' kategorisinde minidump dosyanızla beraber konu oluşturun hocam.

Buna nerden erişebilirim acaba? Bilgisayarla pek aram iyi değil. Ayrıca hiçbir yere giremiyorum şu an

"Mavi Ekran Hata Analizi" kategorisinde minidump dosyanızla beraber konu oluşturun hocam.

Teşekkürler fakat minidumpa nasıl erişeceğim bilmiyorum çünkü sürekli bu ekran geliyor ve bilgisayar kendini yeniliyor.

Son düzenleyen: Moderatör:
Teşekkürler fakat minidumpa nasıl erişeceğim bilmiyorum çünkü sürekli bu ekran geliyor ve bilgisayar kendini yeniliyor.
O zaman konu oluşturun hocam dediğim gibi bunu da belirterek, yardımcı olsunlar.

SYSTEM_THREAD_EXCEPTION_NOT_HANDLED hatası almışsınız.

Windows üstünden mi sıfırlıyordunuz? Eğer USB ile format atığınız sırada olduysa bir şey eksik yüklenmiş olabilir. BIOS'a girip tekrardan USB'yi boot edin ve tekrardan kurun. Kurulum USB'niz yoksa şu adımları izleyebilirsiniz;

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Dönüş sağlamayı unutmayı.

Evet Windows üzerinden sıfırlıyordum. Şu an masaüstü üzerinden işlem yapamıyorum ekranda başka bir şey açılmadığı için.

O zaman konu oluşturun hocam dediğim gibi bunu da belirterek, yardımcı olsunlar.
Hocam bir de ürünün garantisi de devam ediyordu, götürsem bakarlar mı sizce?

Masaüstünden bir işlem yapmanız gerekmiyor. Farklı bir bilgisayardan veya telefondan bir şekilde kurulum USB'si hazırlayın. Oradan olan Windows'u onarabilir veya temiz bir format atabilirsiniz. Yüksek ihtimal sorun düzelecek zaten format atarsanız. Aldığınız hata ağırlıklı olarak sürücü kaynaklı gerçekleşiyor.

Çözüm

Teşekkürler.

Yeni konular

Geri
Yukarı