Elweald

Hectopat
Makaleler
1
Yer
İstanbul
Youtube Studio > sol kısımda ayarlar > kanal > gelişmiş ayarlar > en aşağıya inip YouTube içeriğini kaldıra tıklıyorsunuz > açılan pencerede şifrenizi giriyorsunuz > içeriğimi kalıcı olarak silmek istiyorum seçeneğine tıklıyorsunuz > buradan metinlerin başında ki kutuckları işaretliyorsunuz (2. kutucuk isteğe bağlı) ve içeriğimi sil butonuna tıklıyorsunuz > kısa bir süre bekliyorsunuz. Ve artık yep yeni bir YouTube akışına sahipsiniz.

Dosya Ekleri

• 1.png
    1.png
    34,4 KB · Görüntüleme: 354
  • 2.png
    2.png
    19,7 KB · Görüntüleme: 328
  • 3.png
    3.png
    21,9 KB · Görüntüleme: 304
Youtube Studio > sol kısımda ayarlar > kanal > gelişmiş ayarlar > en aşağıya inip YouTube içeriğini kaldıra tıklıyorsunuz > açılan pencerede şifrenizi giriyorsunuz > içeriğimi kalıcı olarak silmek istiyorum seçeneğine tıklıyorsunuz > buradan metinlerin başında ki kutuckları işaretliyorsunuz (2. kutucuk isteğe bağlı) ve içeriğimi sil butonuna tıklıyorsunuz > kısa bir süre bekliyorsunuz. Ve artık yep yeni bir YouTube akışına sahipsiniz.

Çok teşekkür ederim geziniyordum sitede bunu gördüm lazımdı teşekkürler.

Bir şey soracağım elimde bir sürü oynatma listesi var toplu silmenin yolu var mı?

Anlattığım adımları yaparsan oynatma listelerinde silinecektir.

Arkadaşlar pek müsait olamadığım için 2 dakika paintden görsel anlatım da ekledim. Anlamayanlar için umarım basit bir anlatım olmuştur. Güzel yorumlarınız içinde teşekkür ederim iyi akşamlar.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı