YouTube hikayeli oyun videoları izlenmiyor

cinaroyunda2

Picopat
Daha fazla  
RDR2 çekiyorum YouTube atıyorum fakat 1 görüntüleme oluyor oda ben mesela RDR3 teori videosu atıım 388 görünütleme Brawl Stars videosu attım 1B görüntüleme bu sorunu nasıl düzeltiriim? Bir sürü sıkıntım var ama başlık falan doğru ne yapabilirim?

RDR2'yi kendin oynayıp çekiyorsan izlenmez çünkü izleyebilecekleri çok daha iyi yerler var. Teori videosu daha çok izlenmesi normal. Brawl Stars'ın kitlesi küçük çocuklar olduğu için çocuklar izlenmeye kanala bakmıyor yeter ki Brawl Stars olsun.

RDR2 çekiyorum YouTube atıyorum fakat 1 görüntüleme oluyor oda ben mesela RDR3 teori videosu atıım 388 görünütleme Brawl Stars videosu attım 1B görüntüleme bu sorunu nasıl düzeltiriim? Bir sürü sıkıntım var ama başlık falan doğru ne yapabilirim?

Neden izlensin ki? Sizin gibi RDR çeken milyonlarca kanal var. Sizin kurgu yaparak kısa videolarla farkınızı koymanız gerekiyor. Mesela bs teori videonuz tutmuş çünkü sizin ile aynı görüşte olan başka bir video yok videonuz özgün bir video umarım ne demek istediğimi anlatabilmişimdir.

Geri
Yukarı