YouTube için profil fotoğrafı ve isim önerisi

ARCADE34

Hectopat
Yer
Merkez/Niğde
Daha fazla  
Meslek
Endüstri'de Bilişim okuyorum.
Selam. Benim bir adet kanalım var ama önceki açtığım konuyu okuduysanız yeni bir karakter olarak yeni bir kanal açacağımı öğrenmişinizdir. Bu açacağım yeni kanal için bir adet profil fotoğrafı ve isim önerir misiniz? Banner olarak güzel bir fikrim var ama profil isim kısmında beynim uyuştu. Tam adım Arda Can Demirbaş. Bu isimin tamamını içeren bir isim yapmanıza gerek yok ama yine de isimimle alakalı olsun. Profil fotoğrafı olarak aklıma hiçbir şey gelmiyor. Size en havalı gözüken fotoğraflardan birini paylaşın veya kendi fotoğrafımı mı koysam acaba emin değilim. Önerilerinizi bekliyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Selam. Benim bir adet kanalım var ama önceki açtığım konuyu okuduysanız yeni bir karakter olarak yeni bir kanal açacağımı öğrenmişinizdir. Bu açacağım yeni kanal için bir adet profil fotoğrafı ve isim önerir misiniz? Banner olarak güzel bir fikrim var ama profil isim kısmında beynim uyuştu. Tam adım Arda Can Demirbaş. Bu isimin tamamını içeren bir isim yapmanıza gerek yok ama yine de isimimle alakalı olsun. Profil fotoğrafı olarak aklıma hiçbir şey gelmiyor. Size en havalı gözüken fotoğraflardan birini paylaşın veya kendi fotoğrafımı mı koysam acaba emin değilim. Önerilerinizi bekliyorum.
kanal ne ile alakalıydı hocam mesela ders videosu çekecekseniz arda ile oyun vakti saçma olur çünkü :d

Profil fotoğrafınızı yapay zekaya yaptırın hatta size bir slogan oluşturmasını da isteyebilirsiniz. İsim konusunda aklınıza gelen ilk ismi yazın. Kebap short adlı kanalın bile 330k abonesi var isim çok önemli değil anlayacağınız.

Kanal ne ile alakalıydı hocam mesela ders videosu çekecekseniz arda ile oyun vakti saçma olur çünkü :d

Yok hocam genel olarak oyun ile alakalı video çekeceğim belki ileride müzik vb. işlerede girişebilirim.

Niyeyse isim için arcan bana çok güzel geldi.
Yani düşününce banada güzel göründü belki bunu koyarım isime. Pp olarak aklımda güzel bir fikir var.

Yeni konular

Geri
Yukarı