YouTube intro yapmak

gkhan__1

Decapat
Selam dostlar rahatsız ediyorum afedersiniz.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Şu videoda 21 saniyeye kadar izleyin ve oradaki intro ekranı varya onu ve sonra Instagram'ını koyduğu bölümü nasıl yaparız? Detaylı anlatır mısınız lütfen? Şimdiden teşekkürler.

Son düzenleyen: Moderatör:
Selam dostlar rahatsız ediyorum afedersiniz.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Şu videoda 21 saniyeye kadar izleyin ve oradaki intro ekranı varya onu ve sonra Instagram'ını koyduğu bölümü nasıl yaparız? Detaylı anlatır mısınız lütfen? Şimdiden teşekkürler.

O instagramının çıktığı bölüm ayrı bir video, Camtasia tarzı programlar ile 2 videoyu üst üste edit yapabiliyorsun.

yetenek gerektiren birşey adobe programları ile yapılır. Ama uğraşmak istemiyorsan panzoid ile hazır introlar yapabilirsin
Her şey için Adobe programlarını önermeyin. Bu işi tek yapan firma Adobe değil. Cevaba geleyim. Bir video editörüyle yapabilirsiniz. Movavi Video Suite Steam indirimlerinde 25 TL'ye kadar düşüyor. Tek seferlik ödeme.

Yani benim burada demek istediğim şey program önerisi değil. Tabii ki yapılır ama "yetenek gerektiren birşey adobe programları ile yapılır." böyle bir yazının yanlış olduğunu düşünüyorum. Bunu sadece Adobe'nin yaptığını ima ediyorsunuz sanki.

Geri
Yukarı