YouTube kanalını tek bir oyun üstüne kurmak mantıklı mı?

RAZI

Centipat
Daha fazla  
Evet, arkadaşlar konun başlığında da gördüğünüz gibi YouTube kanalımı tek bir oyun üzerine mi kurmalıyım yoksa farklı oyun içerikleri de çekmeliyim? Bunu merak ettim çünkü Mortal Kombat Mobile videolarım da baktığım da diğerlerine göre iy izlenmiş WWE mayhem bile ama bugün bir Brawl Stars Video'su attım ve diğerleri kadar gösterilmediğini fark ettim. Diğerlerinin gösterimi 600 veya 400 veya 200 iken bu 49 da takıldı gerçekten garip.

Hocam oyun çekmek bence hiç mantıklı değil şu dönem. Aşırı eğlenceli veya aşırı garip deli bir tip değilsen insanlar gülmez ve kanalın asla tutmaz.

Evet, arkadaşlar konun başlığında da gördüğünüz gibi YouTube kanalımı tek bir oyun üzerine mi kurmalıyım yoksa farklı oyun içerikleri de çekmeliyim? Bunu merak ettim çünkü Mortal Kombat Mobile videolarım da baktığım da diğerlerine göre iy izlenmiş WWE mayhem bile ama bugün bir Brawl Stars Video'su attım ve diğerleri kadar gösterilmediğini fark ettim. Diğerlerinin gösterimi 600 veya 400 veya 200 iken bu 49 da takıldı gerçekten garip.

Diğer Brawl Stars videoları genellikle 1vs1 videoları oluyor örneğin bir karakter ile adlandırırsak (boo vs tick) vb. gibi videolar çekiyorlar bu da insanların hoşuna gidiyor

WWE günümüzde hâla çok iyi izleniyor fakat oyun içerikleri eskisi kadar iyi izlenmiyor ama konu mobil oyunsa -13 yaş altını yakalayabilirsin ama önermem. WWE derken oyun versiyonu değil normal WWE'den bahsettim mesela undertaker yıllarca eskimez izlettirir.

Kanalının içeriğine uygun oyunlar çekebilirsin örnek veriyorum CS:GO çekiyorsun o tarz oyunlar çekebilirsin veya hikaye oyunları çekiyorsun hikaye oyunları çekebilirsin ama FPS oyunu çekip sonrasında alakasız bir oyun çekersen izlenmez en azından ben böyle düşünüyorum.

Yeni konular

Geri
Yukarı