Satıldı YouTube Premium, 3 aylık promosyon 25₺!

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Fiyat hakkında yorum yapılabilir
  1. Evet
Son düzenleme:
Hocam kodda zaman sinirlamasi var mi?

Herhangi bir bilgi var mi?

10gun sonra kullanacagim cunku.

@Turgineer

Ödemeyi nasıl yapıyoruz ? Bildiğim kadarıyla yt hesabında daha önce premium olmamalı.
Satılmadıysa alabilirim.

Hocam kodda zaman sinirlamasi var mi?
22 Haziran'a kadar kullanılmış olmalıdır. Ancak kodun sağlam olduğundan emin olmak için, satın alacak kişinin kodu hemen kullanmasını istiyorum.

Ödemeyi nasıl yapıyoruz ? Bildiğim kadarıyla yt hesabında daha önce premium olmamalı.
Papara. Daha önce premium kullanılmamış olmalı, ana mesajda yazdığı gibi. Hala satılmadı.

22 Haziran'a kadar kullanılmış olmalıdır. Ancak kodun sağlam olduğundan emin olmak için, satın alacak kişinin kodu hemen kullanmasını istiyorum.

Papara. Daha önce premium kullanılmamış olmalı, ana mesajda yazdığı gibi. Hala satılmadı.
Kodun daha önce kullanıp kullanılmadığını nereden bileceğim hocam ? Anlaşırsak 20 25 TL'ye alırım ama siz bana kodu nereden göndereceksiniz ?

Kodun daha önce kullanıp kullanılmadığını nereden bileceğim hocam ?
Satın alacak kişi kodu saklamasın, hemen kullansın ki kodun çalıştığını bileyim, bir sorun çıkarsa alıcı mağdur olmasın.

ama siz bana kodu nereden göndereceksiniz ?
Koddan kasıt promosyon linkidir. Discord Promosyonlarında da olduğu gibi promosyonlar link şeklinde.

Discord.

Koddan kasıt promosyon linkidir. Discord Promosyonlarında da olduğu gibi promosyonlar link şeklinde.

Discord.
Hocam tam size yazarken vodofone mesaj attı bana da 3 aylık yt geldi. Aslında birkaç gündür kontrol ediyordum bana mesaj gelmemişti :D Ben, bana bu kod gelince vodofone üzeriden aktifleştirdim, satın almaktan vazgeçtim kısaca.👍🏻

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı