YouTube uBlock Origin kullananlara pop-up göndermeye başladı

uBlock Origin'de öğeyi silme modu var yıldırım şeklinde eklentiyi açınca yıldırım şeklinde onu seçin ve pop up ı komple şeçip tıklayın ben öyle yaptım bir daha olmadı bunu kullanın.

İlgili siteyi kullanarak uBlock eklentisinin son YouTube ID'sine kavuşup kavuşmadığını görebilirsiniz. Bunun anlamı şu:
YouTube, reklam engelleyici kullananları tespit etmek için sürekli farklı bir metod kullanıyor. Bu da tespitte kullandığı web scriptinin ID'sinin sürekli değişmesi demek. Örneğin en son 5 saat önce değiştirmişler, bu sebeple karşınıza o uyarı geliyor.
uBlock takımı, eklentiye güncelleme verdiğinde uyarıyı artık görmeyeceksiniz. Tek yapmanız gereken siteden takip etmek ve "Yes" yazdığında filtre listelerini güncellemek.

uBlock sonuna kadar devam edecek, subreddit sayfasında destek yoğun, YouTube'un bu reklam dayatmasına karşı kalan son kalelerden biri.
AB içindeki kullanıcı gizliliği ihlali sebebiyle açılan dava olumlu sonuçlanırsa eğer, global anlamda reklam engelleyicileri tespit etmesi yasal olarak engellenebilir. Bunun için çalışmalar var.

47IEGU9pQs.png

Görselde olan eklentileri kullanıyorum. Bu zamana kadar hiç yazı gelmiyordu ama artık dünden itibaren gelmeye başladı, çözüm var mı?

Yeni konular

Geri
Yukarı