Youtube video FPS düşürme

Yunus3763

Kilopat
Daha fazla  
Youtube'a yaklaşık 15 video yükledim ve yükledikten sonra fark ettim ki video FPS gerek olmamasına rağmen yüksek. Bundan sonra yüklerken çektiğim videoyu 30 FPS'ye düşürüp yüklüyorum ama önceden yüklediğim 15 videoyu nasıl 30 FPS yapabilirim? Youtube'da ayar bulamadım.

12366901_937027476383219_1209017968_n.jpg

Yüklediğin videonun FPS'sini düşüremezsin. Hem neden düşürüyorsun ki? Daha akıcı oluyor videolar. Anca silip 30 FPS render alıp yükleyebilirsin ama bana sorarsan 60 FPS render al ve 60 FPS yükle.

Yüklediğin videonun FPS'sini düşüremezsin. Hem neden düşürüyorsun ki? Daha akıcı oluyor videolar. Anca silip 30 FPS render alıp yükleyebilirsin ama bana sorarsan 60 FPS render al ve 60 FPS yükle.
Söylediğiniz gibi yaptım ve içlerinden biri 'olası yorumlar için izleniyor' diye kaldı. Buna bir çözümünüz var mı? Bu bir hata mı? İlk kez karşılaşıyorum.

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı