Youtube videosu açınca yan sekmede açılan link

RazQr94TR

Kilopat
Yer
KKTC
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Benim sorunum, Youtube'da bir video açtıktan sonra yan sekmede https://yt3.ggpht.com/xxxx benzeri bir sayfa açılıyor ve bu sayfada gerek izlediğim videoyu paylaşan kanalın profil resmi gerekse kendi Google Plus profilim resmi açılıyor. Bu sorunu nasıl düzeltebilirim?

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
Tarayıcınızı yeniden kurun. Eklentilere bakın. İndirdiğiniz birşey yanında gereksiz bir eklenti kurmuş olabilir. Son olarak antivirüs programı ile taratın.
Bahsettiğiniz site Google'ın bir sunucusu olarak gözüküyor. Whois bilgilerine baktığımda mülkiyeti Google LLC'ye ait gözüküyor. Fakat bu sayfanın neden sizde açıldığına dair bir fikrim yok. VPN kullanıyor musunuz? Farklı bir ülkeden bağlandığınız için böyle bir sorunla karşılaşmış olabilirsiniz.

Bahsettiğiniz site Google'ın bir sunucusu olarak gözüküyor. Whois bilgilerine baktığımda mülkiyeti Google LLC'ye ait gözüküyor. Fakat bu sayfanın neden sizde açıldığına dair bir fikrim yok. VPN kullanıyor musunuz? Farklı bir ülkeden bağlandığınız için böyle bir sorunla karşılaşmış olabilirsiniz.
Vpn kullanmıyorum. KKTC'de yaşıyorum. Eskiden böyle bir sorun yaşamazdım son bir iki aydır durum bu. Her açtığım videonun arkasından bu link açılıyor. Yabancı kaynaklardan sorunun çözümü için araştırma yaptığımda yetersiz önerilerle karşılaşıyorum. Umarım sorunu çözmeme yardımcı olur Technopat ailesi.

Tarayıcınızı yeniden kurun. Eklentilere bakın. İndirdiğiniz birşey yanında gereksiz bir eklenti kurmuş olabilir. Son olarak antivirüs programı ile taratın.
Chrome uygulamasını silip tekrar yükledim. Kullanmadığım fazla uzantıları sildim sorunum çözüldü. Yardımın için teşekkür ederim. Konuyu kilitleyebilirsiniz.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı