Çözüm YouTube'un AdBlock uyarısı nasıl engellerir?

• Konuyu başlatan DTB
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 27
  • Görüntüleme 4B
Bu konu bir çözümü açıklamaktadır. Herhangi bir çözüm açıklanmadığını düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
Bende sorun yok nedense hocam.
Güncel konuya da bakayım.

Henüz başlamamıştır yukarıda anlatım gibi olay yaşadım bende. Ama farklı çekilde çözdüm bugünde bir arkadaşım söyledi bir uyarı almış 3 video izleme hakkınız bulunmakta diyormuş bende uBlock önerdim onda düzeldi dedi. Saçmalık ya böyle yaparak anca tepki çeker. Çözüm: YouTube'un AdBlock uyarısı nasıl engellerir?

Eki Görüntüle 1980244

Bu uyarıyı alıyorsanız bu yöntemleri uygulayabilirsiniz.

1)

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Üsteki linkten yazılanları uygulayabilirsiniz. uBlock indirmeniz gerekir. (en iyi ad block eklentisidir.)

Reddit - Dive into anything (Türkçe çevrilmiş hali.)

2)
Yaptıklarınız işe yaramaz ise uBlock Origin'in ayarlar kısmından "filtrelerim" kısmına aşağıdaki linki yapıştırıp değişiklikleri kayıt edin. Tarayıcıyı kapatıp açın.

Kod:
www.youtube.com##tp-yt-paper-dialog.ytd-popup-container.style-scope

www.youtube.com##.opened

Böylece rezil YouTube'un dandik politiklarının bir sonucu olan bu kanser uyarıdan kurtulacaksınız. Sorununuz çözülmüş olacaktır.

YouTube Adblock by Friendly Chrome için bunu buldum işe yarıyor ublok elendi bende 3 videodan sonra engel aldım her video da reklam engelleyiciyi kapat diyor ve video açılmıyordu Reddit de buldum bu çözümü Chrome için diğerlerinde var mı bilmiyorum çözüm olarak önerseniz olur gibi.
1698185370851.png

Son düzenleme:
Henüz başlamamıştır yukarıda anlatım gibi olay yaşadım bende. Ama farklı çekilde çözdüm bugünde bir arkadaşım söyledi bir uyarı almış 3 video izleme hakkınız bulunmakta diyormuş bende uBlock önerdim onda düzeldi dedi. Saçmalık ya böyle yaparak anca tepki çeker. Çözüm: YouTube'un AdBlock uyarısı nasıl engellerir?

YouTube Adblock by Friendly Chrome için bunu buldum işe yarıyor ublok elendi bende 3 videodan sonra engel aldım her video da reklam engelleyiciyi kapat diyor ve video açılmıyordu Reddit de buldum bu çözümü Chrome için diğerlerinde var mı bilmiyorum çözüm olarak önerseniz olur gibi.Eki Görüntüle 1989061
Yeni konu açarsanız güzel olur insanları bilgilendirmek için, ben de bir deneyeyim bu eklentiyi. Aslında bu youtube reklam engelleme olayı çıkınca tarayıcı verilerini tüm zamanlar olarak işaretleyip silince uyarı 1 hafta gibi bir süreliğine siliniyor. Ama geçici bir yöntem.

uBO ve AdGuard dışındakiler boş. Onların filtreleri kopyaliyorlar. Bir şeyi güncellemek bu kadar zor olmamalı.
YouTube'un AdBlock Uyarısı Nasıl Engellenir? Güncel konu bu. Bu konudaki yapılan şeyler çalışmıyor artık.
Demek ki konu kötü. uBO çalışıyor ve çalışmaya devam edecek. Kullanmayı bilmeyenlerin çalışmıyor sanması çalıştığı gerçeğini değiştirmiyor.

UBO ve AdGuard dışındakiler boş. Onların filtreleri kopyaliyorlar. Bir şeyi güncellemek bu kadar zor olmamalı.

Demek ki konu kötü. UBO çalışıyor ve çalışmaya devam edecek. Kullanmayı bilmeyenlerin çalışmıyor sanması çalıştığı gerçeğini değiştirmiyor.

Ben konuda yapılan şeyler çalışmıyor dedim, uBlock çalışmıyor demedim düzgün okuyun lüftfen. uBlock reklam engellemeye devam ediyor doğru fakat belirli bir süre sonra YouTube size reklam engelleyici kullanıyorsun diyip 3 videodan sonra izlemenize izin vermiyor ve uBlock bunu ENGELLLEMİYOR. Sorun bu. Lütfen kötü gibi kesin yargı içeren şeyleri belirtirken anlatılan mesajı tam olarak anlayıp anlamadığınızdan emin olun.

Konu başlığında YouTube adblock uyarısı nasıl Engellenir diyor ve çalışmıyor demişsiniz. Bu bilgi fazlasıyla yeterli.

Simdi size bir olgu söylüyorum. Sizin bunu beverememeniz çalışmadığı anlamına gelmiyor.
uBO YouTube'da sorunsuz şekilde çalışıyor, çalıştı ve çalışacak. Beklentiyi yapan adamın dediği şekilde kullanıp YouTube'da anti adblock popup'ini geçemeyen bir kişi bile yok. Subreddite bakarsanız herkesin bir şeyleri eksik yaptığını, adım adım takip edildiğinde hatalarını anlayıp duzelttiklerini görebilirsiniz.

YouTube'un AdBlock Uyarısı Nasıl Engellenir? Güncel konu bu. Bu konudaki yapılan şeyler çalışmıyor artık.

Konu başlığında YouTube AdBlock uyarısı nasıl Engellenir diyor ve çalışmıyor demişsiniz. Bu bilgi fazlasıyla yeterli.

Ben burada zaten açıklıyorum olayı. "Bu konudaki yapılan şeyler çalışmıyor artık." gayet açıklayıcı. Başlıktan çıkardığınız anlama mı güveneceksiniz yoksa benim bizzat söylediğim şeye mi? Ayriyeten ben güncel konuda da ublock ismi geçiyor, ublock çalışmıyor anlamı çıkarmak için bir neden yok.

uBlock Origin YouTube reklamlarına engelleme uyarısına herhangi bir müdahalede bulunmuyor eğer bulunsaydı bu uyarı direkt olarak hiç çıkmazdı. UBlock'ta yapılan şeyler YouTube'un AdBlock algılama sistemini geçmek için yapılan şeyler. Bu konuyu açalı bayağı bir süre oluyor, ben zaten üste güncel konu linkini koydum eğer üsteki reddit konusunda bir değişiklik olduysa ve uyarının kaldırmanın bir yolu varsa tekrar konuyu uygularım. Ben denediğim zaman ne yaparsam yapayım uyarı belirli bir süre sonra çıkmaya devam ediyordu.

Ublock origin çalışmıyor diye bir şey söylemiyorum.

Ben burada zaten açıklıyorum olayı. "Bu konudaki yapılan şeyler çalışmıyor artık." gayet açıklayıcı.
O zaman tekrar tekrar söyleyeyim. Anlamamakta israrciliginiza hayran kaldım. Demek ki konu kötü. Forumdaki her konu iyi değil. Tekrar tekrar yine söyleyeyim. uBO YouTube'da reklam görmenizi sorunsuz şekilde engelliyor, hep engelledi, hep engelleyecek. Chromium manifest V2 desteklediği sürece engelleyecek.
Tekrar tekrar yine söyleyeyim. uBO ve AdGuard dışındakiler anlamsız. Onların filtrelerini kullanıyorlar. Chromium özelliği Edge'de var diye Edge övmek gibi bir şey bu.

Böylece rezil YouTube'un dandik politiklarının bir sonucu olan bu kanser uyarıdan kurtulacaksınız. Sorununuz çözülmüş olacaktır.
Bu rezillik ile alakalı bir durum değil. Siz para vermediğiniz veya vermek istemediğiniz için rezil bir durum gibi geliyor olabilir ama izlediğiniz her video için içerik üreticisi de para kazanıyor, kazandığı parayı YouTube ona reklam gelirlerinden ödüyor. Reklam izlemek istemiyorsan Premium alacaksın mantık bu. Ben bu politikayı yerinde buluyorum, dandik politika gibi bir şey değil herkes kendi hakkını savunuyor gibi bakın olaya.

Video içinde çıkan NordVPN'i de izlemenizi engelliyor mu para verdiğiniz Premium?
Onun için SponsorBlock kullanıyorum veya elimle geçiyorum çok zor bir şey değil :) İçerik üreticisinin ek geliri beni alakadar etmiyor. Ayrıca onu izlediğiniz için program yapımcısı para kazanmıyor satın aldığınız zaman kazanıyor.

Geri
Yukarı