Çözüldü YT Music uygulaması nasıl PC'ye indirilir?

• Konuyu başlatan Humbel
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 12
  • Görüntüleme 676
Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Humbel

Hectopat
Makaleler
1
Spotify'dan YT Music'e geçtim. Kalite olarak bir fark göremedim, varsa da ben fark etmedim. Arada en bariz fark arayüz ve uygulamasını yükleyememem.
Ben bu uygulamayı nasıl indirebilirim? Edge üzerinden bir yolla denedim ancak bu sefer Edge üzerinden(tarayıcıyı kapattığım gibi uygulama da kapanıyor) çalışıyor yani bir mantığı olmuyor.
Windows Store de "YouTube Music" yazınca "YouTube" dışında hiçbir uygulama çıkmıyor alakalı
Nasıl indirebilirim veya kolaylaştıracak başka bir ayar/öneriniz var mıdır?

Chrome üzernden YT Music sitesine girin linkin sağında bir işaret olacak ona basarsanız uygulama olarak ekliyor başlangıça felab o şekilde sabitleyebilirainiz.

Linuxta ben webapp manager ile halletmiştim. "yutupmuzik" komutu çalıştırınca açılıyor.
Her nekadar firefox ile kullanıyor olsamda adres barı vs olmadığı için uygulama olarak gözüküyor. :D

Linux'ta ben webapp Manager ile halletmiştim. "yutupmuzik" komutu çalıştırınca açılıyor.
Her ne kadar Firefox ile kullanıyor olsam da adres barı vs olmadığı için uygulama olarak gözüküyor. :D

Hocam konu sahibi arkadaş Windows için arıyor fakat yine de Linux kullanan ve bu sorundan müzdarip arkadaşların işine yarayabilir. Teşekkür ederiz yine de 🙂

Geri
Yukarı