Çözüldü YT Music uygulaması nasıl PC'ye indirilir?

• Konuyu başlatan Humbel
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 12
  • Görüntüleme 675
Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Humbel

Hectopat
Makaleler
1
Spotify'dan YT Music'e geçtim. Kalite olarak bir fark göremedim, varsa da ben fark etmedim. Arada en bariz fark arayüz ve uygulamasını yükleyememem.
Ben bu uygulamayı nasıl indirebilirim? Edge üzerinden bir yolla denedim ancak bu sefer Edge üzerinden(tarayıcıyı kapattığım gibi uygulama da kapanıyor) çalışıyor yani bir mantığı olmuyor.
Windows Store de "YouTube Music" yazınca "YouTube" dışında hiçbir uygulama çıkmıyor alakalı
Nasıl indirebilirim veya kolaylaştıracak başka bir ayar/öneriniz var mıdır?

Zaten bende öyle anlamıştım hocam ama yine de eklemek istedim. Dediğim gibi Linux kullanıp bu sorundan müzdarip arkadaşların işine yarayabilecek bir çözüm.
Eklemek gerekirse webapp manager ile binary paketi kurmadan discord ve spotify web sürümü uygulama gibi kullanılabilir.

Güvenilir zaten açık kaynak kodlu bir program. Kullanabilirsiniz, ben kullanıyorum.

Tamamdır teşekkürler hocam, giriş yapmadan da kullanabiliyormuşuz fakat gördüğüm kadarıyla tek sıkıntısı ses kalitesi en yüksek "normal" olarak var, "yüksek" olarak ayarlayamıyoruz. Bunların dışında gayet güzel, tekrardan teşekkür ederiz.

Geri
Yukarı