Yükleme hızı yüksek internet servis sağlayıcı tavsiyesi

osmannr

Hectopat
Bana uploadi yuksek bir ISS onerebilir misiniz? Şu an TürkNet kullaniyorum, aldigim upload 2.3 arasi bir şey.
ISS onerisi de olabilir. Box onerisi de olabilir Vodafone, Turkcell vs.

Alacağınız hız a en önemli etken ISS değil mevcut altyapiniz bende TürkNet kullanıyorum 8 mbits upload saglayabiliyorlar. Gebel olarak TürkNet vb. ISS'ler verebildikleri hizı veriyorlar.

Superonline fiberi var ise 20 mbps upload alabilirsin. Yok böyle hız kampanyası var. Ve yada 130 tl ye yine superonlinedan 100 mbps download 10 mbps uploada alabilirsin. Oyun paketimi neydi o da.

TürkNet bana o hizi vermiyor iste o yuzden degistirecegim. 8 MB şu an için verıyorlar zaten okullar acilinca 4'e dusecek o.
Superonline fiberi var ise 20 Mbps upload alabilirsin. Yok böyle hız kampanyası var. Ve ya da 130 TL'ye yine Superonline'dan 100 Mbps download 10 Mbps uploada alabilirsin. Oyun paketimi neydi o da.

TT'nin altyapisi var maalesef.

@osmannr sadece TT altyapısı var ise şu an 8 üstü bir upload alamazsın. Altyapın kaldırsa bile verilmiyor. Superonline fiber olsaydı altyapında dediğim paketleri al deceğim. Yok diyorsun altyapıda 8 Mbps ile geçinmek zorundasın. Bunu söylemek beni sinir ediyor. Upload hızlarını kısarak çok iyi hizmet verıyorlar (!).

@osmannr sadece TT altyapısı var ise şu an 8 üstü bir upload alamazsın. Altyapın kaldırsa bile verilmiyor. Superonline fiber olsaydı altyapında dediğim paketleri al deceğim. Yok diyorsun altyapıda 8 Mbps ile geçinmek zorundasın. Bunu söylemek beni sinir ediyor. Upload hızlarını kısarak çok iyi hizmet verıyorlar (!).

O 8'i vermiyorlar bana iste. TürkNet dalga geciyor o yuzden degismek istiyorum.

Yeni konular

Geri
Yukarı