Yüzde olan sarı tüyleri nasıl alırız?

Crowzz1903

Femtopat
Arkadaşlar yüzümde minik minik sakallar çıkıyordu onu makineyle alıyordum ama geçtiğimiz günlerde jiletle aldım ama fark ettiğim bir şey var, gözüm ile sakalın arasında sarı sarı tüyler var, bunları nasıl alabiliriz? Babama sordum sakın jiletle alma dedi, berberde yaptırırsın dedi. Farklı yöntemleri var mı, bir de berberde nasıl alıyorlar?

Son düzenleyen: Moderatör:
Arkadaşlar yüzümde minik minik sakallar çıkıyordu onu makineyle alıyordum ama geçtiğimiz günlerde jiletle aldım ama fark ettiğim bir şey var, gözüm ile sakalın arasında sarı sarı tüyler var, bunları nasıl alabiliriz? Babama sordum sakın jiletle alma dedi, berberde yaptırırsın dedi. Farklı yöntemleri var mı, bir de berberde nasıl alıyorlar?
Berberde iple alırlar genelde ama çok can yakar ilk başta. 🙂

Babanızın jiletle aldırmama sebebi kılların kalınlaşması falan ise, öyle bir şey yok. Jilet daha düz kestiğinden daha sivri bir ve sert hissiyatı olur.

İple aldırmanın en büyük artısı makine veya jilete göre çok daha geç çıkar ve zamanla kıl köklerini yıpratarak o bölgedeki kıllanmayı azaltır. Onun dışında bir farkları yok.

Jiletle al geç. Hiçbir şey olmaz. Her türlü yolu denedim o tüyler için jilet en rahatı.

Geri
Yukarı